Худнемо позитивно: 7 кілограм за 2 тижні

- Advertisement -

Як настає весна, мій телефон починає розриватися від дзвінків та смс.

Подружки з жахом: “До літа півтора місяця залишилося, а зайві жирки так і не вигнані з насиджених місць. Катастрофа!” І ось така паніка щороку. Я довго терпіла. Запасалась валеріаною. Відправляла їх на зламані ваги, де стрілка застрягла на позначці 57 кг.

Потім вирішила: спробую сама набрати, а потім скинути зайву вагу. У процесі, чесно фіксуючи позитивний та негативний досвід. Може, у мене вийде винайти хай не нову дієту, то хоч пару-трійку способів ліквідації зайвої ваги.
І що найцікавіше – у мене вийшло!

Набрала вагу я досить швидко. Передменструальний час дуже сприяв. Я лопала все, що погано лежить. У результаті 5 зайвих кілограмів сумлінно поширилися на моє тіло.

Чекати більшої ваги я не стала. Оголосила війну небажаним масам негайно. У результаті за 2 тижні – я втратила 7 кілограмів. Виявилося, що бій за гарну фігуру виграти досить просто. Але тільки за однієї важливої ​​умови: ліньки треба засунути кудись подалі. Щоб не бачити її ні в будні, ні тим більше у вихідні.

Розпочати боротьбу вирішила з танцювального марафону. Люблю я цю справу. Нехай і непрофесійно, зате душевно та без комплексів. Особливо, коли ніхто не бачить. Упадницький настрій випаровується, з’їсти зайвий шматок ковбаси не тягне.

Танцюй, танцюй…
Вдома, коли тебе все дадуть спокій, включай свою улюблену музику і танцюй від душі. Рушайся, як тобі хочеться, за тобою ніхто не спостерігає. Згадай, як мило це робив прем’єр міністр Великобританії, у виконанні Х’ю Гранта, у різдвяному фільмі “Реальне кохання”. Можеш, до речі, не тільки танцювати, я ось, наприклад, починаю гасати по дому як у дитинстві. Тільки тоді мені весь час казали: “Обережніше! Не вбийся!” А тепер я вже й сама це знаю. Гострі кути “облітаю” стороною.

Отже, після годинного танцювального марафону нудьга здасть свої позиції. А це важливо, тому що з поганим настроєм ти, так і норовиш рвонути до холодильника.

Роздай цукерки
Ще одна важлива деталь – цукерки, що накопичилися в тебе ще зі святкових часів, роздай у дворі дітям або віднеси на роботу. Натомість нехай у вазах лежать фрукти. Вони невинні для фігури і загалом корисні для твого організму. Повір із таких, здавалося б, незначних кроків, ти знову набудеш своєї ідеальної фігури. Головне не здаватися. І не бігати до ваг кожні 5 хвилин.

PS Я бігала. Чесно скажу, користі від цього мало. Стрілка терезів, як на зло, стояла на місці. Настрій у мене від такої процедури падав. Тому я відтягла свої ваги до сусідки.

Почни
користуватися маленькими тарілками. У них багато їжі не поміститися. До того ж ти зможеш обдурити очі, і вони надішлють сигнал у мозок про насичення організму. Те, що потрібно.

PS Для такого випадку я пішла і купила в магазині столовий набір для маленьких дітей: тарілочку з мультяшкою на денці та маленьку чашечку, так, для настрою.
А все через те, що в моєму будинку нормальних блюдець не було. На кухонній полиці красувалися лише кавові, з них навіть кішку не нагодуєш.

Геть
телевізор Не дивись телевізор під час їжі. Повір, за переглядом улюбленого фільму чи телепередачі ти з’їдаєш набагато більше, ніж насправді потрібно.

PS Головне набратися сили волі і все ж таки натиснути на заповітну кнопку під назвою – “Вимк”. У результаті виявилося, що є без супроводу телевізійної балаканини дуже навіть приємно.
Худнемо позитивно: 7 кілограм за 2 тижні
Улюблена помада
Як тільки співаєш, відразу ж почисти зуби і нафарбуй губи своєю улюбленою помадою. Ідеально підійде та, яка коштує набагато більше за всіх інших, що лежать у тебе косметичці. Приводу закинути в свій організм чогось смачненького не буде найближчі дві години. А це не так уже й мало.

PS Це справді спрацьовує. Чи інстинкт самозбереження помади спрацьовує, чи банальний розрахунок.

Пий воду
Вода допоможе позбавитися відчуття порожнечі у шлунку. Налий її в якусь гарну пляшечку, додати лимон і поклади в свою сумочку. Нехай цілюща вода буде завжди в тебе під рукою.

PS Я налила в пляшку з-під найдорожчої мінералки. Вона така зелена, скляна, гарна. З нею не розлучалася навіть на роботі. Чим, безперечно, дивувала колег. Кожен із них так і норовив продекламувати фразу з к.ф. “Діамантова рука”, про те, як наші люди в булочну на таксі не їздять і води такої щодня не п’ють. Мене їхня поведінка дуже веселила, а сміх, довели вчені, теж сприяє спалюванню зайвих калорій. У результаті все зайве геть, та ще й з подвоєною силою.
Худнемо позитивно: 7 кілограм за 2 тижні
Жир на полицю
Поклади в холодильник на чільне місце півкілограма маргарину або вершкового масла. Запевняю, при одному погляді на цей жир, тобі відразу захочеться зачинити дверцята холодильника.

PS Крім шматка жиру я додала фотографію дружини свого боса. Приклеїла до пакета скотчем. Жінка ця дуже неприємна особа, до того ж страждає надмірною повнотою. Як тільки я відчиняла холодильник – один погляд на її форми… і двері зачинялися мною автоматично.

Ну ось, мабуть, і все. Експеримент пройшов вдало, мої дівчата потихеньку худнуть. У них є приклад для наслідування, що звучить, щоправда, не скромно, але це так. Найголовніше, що тепер вони не злиться на себе через зайву вагу. Тепер вони мислять позитивно, а це найголовніше задля досягнення мети.

- Advertisement -
- Advertisement -