Критично оглядаєте себе в дзеркалі і розумієте – настав час худнути до літнього одягу.
З понеділка сідайте на дієту, а у вівторок – знову вминаєте “наполеон” … Як бути, якщо ви ласуна і спонукати себе, кохану, на такий героїзм, як “несмачна” дієта не виходить?
Вихід є. Привести фігуру в божественний вигляд можна і за допомогою солодких дієт.
Льодяникова або цукеркова дієта
Сенс дієти в тому, що снідати, обідати і вечеряти ви будете льодяниками (краще вітамінізованими з аптеки). Автори дієти запевняють, що на день вистачає 1 пачки цукерок, тобто приблизно 75 г. Але при цьому необхідно:
– поповнювати запаси кальцію в організмі. Можна приймати його в таблетках, а можна доповнити дієту нежирним сиром або 2 склянками молока.
– регулярно чистити зуби, щоб захистити їх від карієсу.
Результат льодяної дієти карколомний! У перший же день ви втрачаєте від 1 до 1,5 кг і при цьому почуваєтеся цілком комфортно: їсти після солодких льодяників зовсім не хочеться, а пити – за будь-якої дієти – не тільки можна, але і потрібно. Щонайменше 2 літрів на день.
Так, обманюючи шлунок льодяниками, за тиждень цілком реально скинути від 5 до 8 кілограмів. На другому тижні ви повертаєте собі повноцінний сніданок, залишаючи льодяники на обід та на вечерю. При цьому ваші стратегічні запаси жиру зменшаться ще кілька кілограмів. Третій тиждень – тільки вечеряєте льодяниками і втрачаєте ще кілограм живої ваги.
Мінуси
На жаль, подібні “льодяникові бомбардування”, незважаючи на свою дієтичну ефективність, небезпечні для здоров’я і можуть викликати виразки, гастрити, порушення водно-сольового та білково-ліпідного обміну, позначитися на стані печінки та підшлункової залози. Лікарі не радять захоплюватися льодяниками понад три дні. А деякі, хто спробував цю дієту на собі запевняють, що на нудотних цукерках більше і не витримати.
«Найкраща вправа для схуднення –
повороти головою зліва направо.
Робити їх треба в певні моменти –
коли тобі пропонують що-небудь з’їсти”.
Це солодке слово –
Шоколадна дієта
Ще один смачний спосіб схуднути. Схема досить проста: за день вам дозволяється з’їсти не більше двох 40-грамових плиток гіркого шоколаду, запиваючи їх чорною кавою без цукру. Шоколад відбиває апетит, а кава бореться із запорами. І так – п’ять днів. В результаті – від 3 до 6 скинутих кілограмів. Потім слід зробити перерву на чотири-шість днів.
Стверджують, що на гіркому шоколаді та каві сиділа Алсу. З того часу це її улюблена дієта.
Мінуси
Пам’ятайте: шоколадна дієта протипоказана при гіпертонії, діабеті, захворюваннях шлунка, печінки та підшлункової залози.
“Найкращий засіб для схуднення –
порожній холодильник”.
Це солодке слово –
Вуглеводна дієта
Правильне її назва Ice Cream Diet. Ця розробка американського дієтолога Холі МакКорд – ще один спосіб порятунку ласунів, що розповніли. Втрата ваги відбувається при поїданні улюбленого ними морозива: на сніданок, обід та вечерю. У ньому, виявляється, міститься велика кількість кальцію. А як запевняє дієтолог, за браку кальцію наш організм збільшує запас жиру. Коли ми отримуємо достатню кількість кальцію – процес накопичення зупиняється, жири не відкладаються, а витрачаються. Ми худнемо.
На такій солодкій дієті сиділа і Ума Турман перед зйомками фільму “Вбити Білла”. У своєму забігу за плоским животом вона харчувалася виключно морозивом, гірким шоколадом та пудингом, нормальну їжу не їла. І за 6 тижнів дієти акторка скинула 11,5 ненависних кілограмів. Результат, як кажуть, очевидний. Точніше – на екрані.
Мінуси
Від холодного може захворіти на горло, а надлишок кальцію у людей зі слабкими нирками загрожує сечокам’яною хворобою.
Незважаючи на вражаючі та швидкі результати солодких дієт, фахівці (здебільшого) наполягають на комплексних дієтах, у яких присутні всі життєво необхідні елементи, вітаміни та білки. А до будь-яких односторонніх дієт (чи то рис, чи тільки яблука, чи тільки м’ясо, чи тільки солодощі тощо) ставляться обережно, закликаючи не захоплюватися ними на тривалий термін.
Довго сидіти на солодощах – річ небезпечна. Не зупинишся вчасно – так і до діабету легко додієтись. Адже недарма діабет вважається національною хворобою індусів, які кладуть цукор у всі страви – від м’яса до супу.