Чудеса схуднення від світових зірок за лічені тижні

- Advertisement -

Як швидко схуднути, не витрачаючи максимум зусиль і відчувати себе бадьоро?

Навряд чи знайдеться хоч одна жінка в цілому світі, яка жодного разу в житті не задавалася цим питанням. Його, я навіть сказала, можна віднести розряду вічних, поруч із «Чи бути не бути?», «Хто винен?» і що робити?”.

Різні поради як схуднути ми можемо знайти у всіх глянсових журналах. Відомі співачки та актриси намагаються красномовніше розповісти нам, як прибрати живіт, зробити сідниці пружними, а стегна позбавленими целюліту (як у них самих вийшло це зробити, ми мали можливість спостерігати в попередній статті).

Наприклад, Деммі Мур вважає, що легкий спосіб схуднути це раціон харчування, що складається зі свіжих фруктів і овочів. Таблетки для схуднення є головною зброєю для боротьби із зайвою вагою у Брітні Спірс. А ось Джеррі Холліуел – шанувальниця фітнес-центрів вправно показує різні вправи для схуднення, наполягаючи на тому, що можна схуднути без дієт.

Подивимося ж на ділі, як діють описані зірками методи, хто їх дотримується і що в результаті цього виходить.

Почнемо, мабуть, з пані з пишними формами – Дженніфер Лопес, яка схудла за чотири тижні на 20 кілограм Хочете вірте, хочете ні – а речовий доказ пред’явлено. Щоправда, при цьому не враховувалася дитина, яка перебувала в її лоні, яка за цей час вийшла на світ, таким чином, звільняючи щасливу матусю від зайвих кіло.

Міла Йовович скинула 30 кілограмів за 2 місяці.

А Хайді Клум прийшла у форму через 8 тижнів після народження сина Генрі і навіть брала участь у показі нижньої білизни «Victoria’s Secret».

А Клаудія Шиффер ніби й не народжувала – навіть на восьмому місяці вагітності її живіт ледь помітний. А після народження дочки Клементини 11 листопада 2004 року вона взагалі схудла більше, ніж була до народження доньки.

Ніколь Річіпочала публічно страждати через втрату звичної форми вже на початку вагітності. Але під суворим наглядом батька дитини їй таки довелося набрати необхідні кілограми. У результаті 11 січня 2008 року вона народила здорову дочку. Але страждання Ніколь не припинилися – вона продовжує стверджувати, що її постать тепер стала надто товстою для звичного стилю одягу.

Кейт Бланшет не мав таких переживань – вона із задоволенням демонструвала на публіці свій опуклий животик. Однак, і вона після народження сина Роберта з’явилася на Variety Heart Awards незвичайною стрункішою.

Найменше кілограмів, схоже, вдалося скинути лише Крістіні Агіллері.Через три місяці після народження сина Макса вона, як і раніше, зберігає вгодований вигляд. Втім, кілограми приросли там, де потрібно. Та й найголовніше – щоб Максу було добре…

Ну, а що для нас те найголовніше? Виглядати добре і здоров’я при цьому не зменшити, адже так? Так от, майте на увазі, що подібні методи схуднення описуються зірками не точно, або мало докладно. Через це ведучись на гламурний образ «світських левиць», ми жертвуємо своїм здоров’ям.

Іноді швидке схуднення не змушує на себе чекати, але потім ми набираємо вдвічі більше кілограмів, ніж втратили. Буває, що схуднути швидко не виходить, хоча ми витратили на це не лише величезні кошти, а й набули безліч нових хвороб. При виборі дієти для схуднення ми повинні орієнтуватися на особисті особливості нашого організму, а також не прагнути схуднути швидко. На день можна втрачати не більше 300-400 гр. Правильні та корисні лише ті способи схуднення, які рекомендовані лікарями-дієтологами. Тому, як тільки ви скажете себе «Хочу схуднути!», тверезо оціните, чого Вам це буде коштувати.

- Advertisement -
- Advertisement -