Приборкання норовливого апетиту

- Advertisement -

Ми часто переїдаємо, навіть не помічаючи цього. Їмо машинально, на бігу чи від нудьги.

Як не пропустити момент, коли настав час зупинитися? І як відучити себе від заборонених для фігури продуктів?

ВКЛЮЧИ КОНТРОЛЬ

Знизити апетит і не втратити контроль над собою допомагають біодобавки, що містять цитримакс – екстракт камбоджійської гарсинії, який також уповільнює утворення жиру, знижує рівень холестерину і покращує енергетичний баланс.

Безперечна користь цих препаратів у тому, що вони допомагають перейти до більш щадної дієти. Адже в період звикання до нового способу життя зриви дуже засмучують. Саме на цьому етапі і потрібні подібні допоміжні засоби. Як правило, коштують вони дешевше, ніж поглиначі або спалювачі жиру, а користі від них більше.

Що важливо знати. Несумлінні рекламодавці оголошують, що їх засобом контролю за апетитом можна користуватися нескінченно довго, але це не так. Такі препарати рекомендуються курсами – 1-3 місяці, потім треба зробити перерву та курс можна повторити. Але користуватися ними завжди не варто. Крім того, харчування, хоч і низькокалорійно-знежирене, має залишатися повноцінним та збалансованим.

Увага! Багато обмежувачів апетиту містять речовини, які впливають на центр насичення, пригнічують голод та одночасно активізують нервову діяльність. У результаті може розвинутися депресія, нервозність, безсоння та посилене серцебиття. Ці добавки можна застосовувати лише за призначенням та під контролем лікаря.

Бади-наповнювачі

Ще один спосіб приборкати апетит – створити хибне почуття ситості. Для цієї мети призначені добавки з мікрокристалічною целюлозою (МКЦ) та подібними до неї речовинами – наприклад, агар-агар, клейковина, лляне насіння, а також продукти з водоростей. Вони набухають і спричиняють почуття ситості за рахунок механічного наповнення шлунка.

Останнім часом стали з’являтися й інші вітчизняні харчові кондиціонери, які ні в чому не поступаються МКЦ і навіть перевершують її. Їх виготовляють на основі мінералів та зернових висівок. У результаті виходить суміш, збагачена вітамінами та мінералами природного походження.

Жменю таблеток МКЦ можна замінити і на натуральні продукти з цільного зерна, такі як зерновий хліб, нешліфований рис або звичайні вівсяні пластівці.

Що важливо знати. Чарівна користь МКЦ дещо перебільшена, хоча якийсь час її можна вживати. Ефект зниження апетиту вона дає тимчасовий, “глибокої очистки організму” теж не виробляє, але здатна дещо нормалізувати травлення, якщо пити її довго. Щоправда, на фоні прийому МКЦ може виникнути мінеральний дефіцит: мінерали з їжі міцно приєднуються до набряків і виводяться з організму.

Увага! У великій дозі МКЦ може призвести до запорів. Пам’ятайте також про те, що приймаючи концентровані речовини, що набухають, потрібно обов’язково пити велику кількість води, причому мінеральної.

Врахуйте!

Після відмови від прийому обмежувачів апетиту вага знову почне додаватися.

Добавки для солодкоїжок

Легко відучують від солодкого препарати, що містять сполуки хрому. Ви вже просто фізично не зможете з’їсти 100-грамову плитку шоколаду – вам вистачить і двох часточок. А торти і тістечка сприйматимете як гіпсові муляжі і отримуватимете від них тільки естетичне задоволення.

Що важливо знати. Крім солодощів на нашу фігуру згубно діють жирні висококалорійні продукти. Тому ви навряд чи отримаєте користь, посилено налягаючи на гамбургери та картоплю із салом. До того ж препарати хрому, на жаль, не відучують від солодкого назавжди. Через деякий час потяг до кондитерських виробів може повернутися. Тим більше, що часто вона обумовлена ​​емоційним настроєм людини: відомо, що солодким люди (особливо жінки) зазвичай заїдають свої стреси.

Увага! Любителі зловживати препаратами хрому, який відбиває потяг до солодкого, згодом часто страждають від поганої роботи підшлункової залози.

- Advertisement -
- Advertisement -