Квіткотерапія. Цілюща дія кольору

- Advertisement -

Світло та колір є потоком інформації, на який реагує людський організм.

Той факт, що колір може сприятливо впливати, вже давно не є секретом. Цветотерапия практикувалася ще культурах Стародавнього Єгипту, Китаю та Індії.

Людський організм перебуває у стані постійного енергетичного обміну. Якість цього обміну зрештою зумовлює стан нашого здоров’я. У разі, якщо наш організм не отримує життєво необхідну інформацію для цілісної, впорядкованої внутрішньої структури або якщо брак інформації заважає її чіткому функціонуванню, ми захворюємо. Якщо ж ми отримуємо необхідну інформацію у достатній кількості – ми одужуємо.

Коли ми говоримо про існування різних кольорів, мається на увазі світло, яке видно оком. Довжина хвиль такого світла може брати величину від 393,4 нм (фіолетовий) до 760,8 нм (червоний). Таким чином, кожен колір відповідає певній довжині хвилі.

Кольорова палітра має шість основних колірних спектрів, як у веселці. Серед цих шести є три основні кольори – червоний, синій та жовтий, і три додаткові – зелений, помаранчевий, фіолетовий. У палітрі кольорів основні і додаткові кольори протилежні один одному.

Кожен колір має енергію певної якості і здатний надати нашому організму такого ж енергетичного потенціалу за принципом резонансу. Загалом вплив різних кольорів можна описати так.
Кольоротерапія
Три основні кольори

Червоний

Активізуючий, життєтворний, динамічний, інтенсивний. Вивільняє приховані в організмі ресурси енергії, надає нового імпульсу уповільненим процесам. Зміцнює розум.

За своєю дією протилежний синьому кольору.

Синій

Заспокійливий, стримуючий, концентруючий. Об’єднує і структурує різні види енергії людини, упорядковує нерви, охолоджує емоції, заспокоює і прояснює мислення.

За своєю дією протилежний червоному кольору.

Жовтий

, що зміцнює, тонізує, оживляє, відкриває людину для зовнішніх позитивних впливів. Порушує, але не дратує. Зміцнює нерви. Збільшує запаси енергії в організмі, посилює надто слабкі процеси.

За своїм впливом розташовується між червоним та синім кольорами.

Три додаткові кольори
Кольоротерапія
Зелений

Компенсує енергетичні втрати, послаблює напругу, заспокоює, зберігає фізичну та психічну енергію у динамічній рівновазі, зупиняє хворобливі процеси в організмі. Приносить заспокоєння.

За своєю дією є сумішшю синього і жовтого кольорів.

Помаранчевий

, Що Відновлює, оживляє, зігріває. Стимулює енергетичні ресурси м’якше, ніж червоний колір: збуджує несильно, знімає напругу, приводить у веселе настрій.

За своєю дією є сумішшю червоного і жовтого кольорів.

Фіолетовий

Надихає, заспокоює, знімає напругу. Трансформує енергію на високих рівнях, прискорює процеси духовного зростання, послаблює напругу, знімає нервове роздратування, пом’якшує біль.

За своєю дією є сумішшю червоного і синього кольорів.

- Advertisement -
- Advertisement -