Цілитель – яєчна шкаралупа

- Advertisement -

У гонитві за модою ми зовсім забули про досконалість природи.

Проста яєчна шкаралупа містить більше мікроелементів, ніж будь-яка упаковка дорогих мультивітамінів.

Для чого тільки не використовують яєчну шкаралупу! Її додають і в корм курям, і як вапняну добавку в грунт. Є навіть спосіб відбілювання білизни за допомогою яєчної шкаралупи.

У старовинних лікарнях багато лікувальних рецептів містять курячі яйця зі шкаралупою або навіть одну шкаралупу. Нинішні дослідження підтвердили надзвичайну цінність яєчної шкаралупи. Більше десяти років досліджень показали, що яєчна шкаралупа є ідеальним джерелом кальцію, який легко засвоюється організмом. Особливу цінність мають яйця диких птахів з екологічно чистих регіонів, але не слід нехтувати і звичайними курячими яйцями.

Недолік кальцію позначається на здоров’я згубним чином Жінкам з порушеним кальцієвим обміном важко народжувати, у них слабшає мускулатура матки. У дітей це рахіт та неправильне зростання зубів. До цього поспішають приєднатися недокрів’я, схильність до застудів, алергія, герпес і так далі.

Звичайні препарати – гіпс, крейда, хлористий кальцій – погано засвоюються організмом. У той же час шкаралупа курячих яєць на 90% кальцію, що складається з карбонату, засвоюється легко. При цьому вона містить усі необхідні для організму мікроелементи: фтор, мідь, залізо, марганець, молібден, фосфор, сірку, цинк, кремній та інші – лише 27 елементів! Насправді, яєчна шкаралупа подарунок природи!

Її склад збігається зі складом кісток та зубів та стимулює кровотворну функцію кісткового мозку, що цінно при радіаційному ураженні.

Особливо корисна шкаралупа курячих яєць дітям, починаючи від року, адже в їхньому організмі процеси утворення кісткової тканини вимагають безперебійного надходження кальцію. Передбачливі жінки починають приймати шкаралупу, будучи вагітними, і підмішують її в їжу своїм дітям від 1 до 6 років.

Дорослим шкаралупі слід застосовувати двічі на рік, курсами по 15-20 днів.

Готують шкаралупу так. Яйця миють у теплій воді з милом, добре обполіскують. Білок і жовток виливають з яйця, а шкаралупу ще раз прополіскують і на 5 хвилин поміщають у киплячу воду. Шкаралупа яєць, зварених круто трохи менш активна, проте готова до використання. Дозування від 1.5 до 3 г залежно від віку. Розтерти шкаралупу на порошок краще в ступці. Приймати з ранковою їжею – з сирами або кашею.

- Advertisement -
- Advertisement -