Лаванда та родзинки для вашого здоров’я

- Advertisement -

У кожній жіночій сумочці є невелика аптечка.

Ліки можуть лежати в окремих кишеньках або упаковані в косметичку. Залежно від віку, основного заняття і навіть хобі ліки можуть бути різними.

У віці від 18 до 23 років, порившись у сумочці, можна знайти знеболювальні таблетки та протизаплідні пігулки, від 25 до 35 разом з ними виявляються препарати, що допомагають травленню та антацидам, наприклад, жувальний маалокс. Восени та взимку додаються цукерки від кашлю з евкаліптом, ментолом та модною ехінацеєю.

Коли вам більше 35 років у сумці можна зустріти щось схоже на валідол, таблетки від тиску і “щось від нервів”. Поступово аптечка розпухає, несподівано ви знаходите у сумці пару таблеток антибіотика, отриманого колись за рецептом, невідому самотню таблетку жовтого кольору. І ще якісь пігулки, ні на що знайоме не схоже.

Хтось періодично очищає свою сумку від лікарського сміття, хтось тягає все це із собою, і іноді п’є сам або пропонує подрузі зі словами: “На мою думку, від голови, спробуй, від однієї таблетки нічого не буде”. Крім цього, у такій букіністичній аптечці ви можете напасти на прострочений лікарський препарат. А хто дивиться на терміни придатності, видавлені на блискучій упаковці цифрами заввишки в міліметр?
Лаванда та родзинки
Давайте разом розберемося з лікарським хаосом і розкладемо все на місця, акуратно. Необхідність мати з собою знеболювальне найчастіше пов’язана з міським божевільним ритмом, частими головними болями від напруги за комп’ютером, ниючим болем у скронях від втоми. Стоп! Причин можна виявити ще мільйон. Але тільки добре зрозуміти, що це не причина, а привід. Причина найчастіше одна.

Рівень стресу занадто високий і наша голова сигналізує нам про це болем. Стрес пігулками від болю не вилікуєш. Мігрень від знеболювальних не пройде. Але як препарат швидкої допомоги можна спробувати випити таблетку. Тільки потім відкрити вікно і провітрити приміщення, не ходити на черговий перекур, не пити міцного чорного чаю або кави, постаратися уникнути довгих телефонних розмов і відвідування кабінету начальника. Згадати, що було б непогано поспати вночі вісім годин, після розслаблюючої ванни. Розумію, що це мало можливо.

Що ж випити з голови? Потрібно прибрати із сумки анальгін, це препарат сильно впливає на кров, і весь світ поступово відмовляється від нього через те, що шкоди може бути більше ніж користі. Сучасні знеболювальні найчастіше зроблені з використанням парацетамолу. Ось їх можна прийняти. Повторювати прийом таких препаратів через шість годин не можна. Тому постарайтеся за цей час зробити хоч трохи з наведеного вище списку.
Лаванда та родзинки
Про протизаплідні пігулки не говоритиму. Правило, що препарат має бути виписаний лікарем, а не вибраний за кольором етикетки, відомо. І що зустрічі більше 4 разів на місяць – це регулярне статеве життя. Використання посткоїтальних пігулок типу постінора сильно впливає на жіноче здоров’я та краще уникати його. Відомо, що сучасні протизаплідні препарати не викликають збільшення ваги, нудоти і росту волосся на тілі. А деякі з них призводять до значного покращення стану шкіри та використовуються лікарями дерматологами.

Необхідно викинути все, що лежить без упакування, і ви не знаєте, що це.

Викиньте антибіотики або інші препарати, що залишилися з давніх-давен, які лікар виписував для лікування інфекцій. Їх можна приймати лише під контролем лікаря та курсом. Перевірте терміни придатності та звільніть аптечку від довгоживучих ліків. Вони у лікуванні не допоможуть.

Коротко про таблетки від шлунка, нудоти, печії, почуття тяжкості. Самостійно – лише маалокс, і лише так, як написано на упаковці. Жодні інші препарати за порадою знайомих приймати не можна, їхній ефект розрахований на курс терапії, найчастіше в комбінації з іншими ліками.

Тепер зберемо аптечку. Спочатку покладемо пакетики із зеленим чаєм, потім – пакетики з чаєм ромашковим або лавандовим. Це те, що ми питимемо на роботі.
Лаванда та родзинки
Акуратно прилаштуємо теплий вовняний шарф, як тільки голова захворіла, обв’яжіть його навколо шиї і через 15 хвилин відчуєте полегшення. У маленький пакетик – родзинки. Дуже добре при головному болі. Покладіть у сумку маленький флакон духів із запахом лаванди. І потріть ними віскі, коли голова заболить. Один маленький секрет, необхідно потримати перед цим руки у холодній воді. І вже холодними руками розтирати віскі.

Обов’язково покладіть вітаміни. Вони мають бути якісними і складатися із багатьох компонентів, тобто. бути мультивітамінами. Так само як очі – дзеркало душі, нігті – очі шкіри. Підберіть в аптеці спеціальний комплекс для жінок, який допоможе повернути здоров’я нігтям та волоссю. Порадьтеся з фармацевтом, він допоможе вибрати те, що найефективніше. Не купуйте вітаміни у метро чи в аптечних кіосках. Так можна зустрітись із підробкою. Пам’ятайте, навіть якщо з’їсти цебро овочів та кошик ягід, не вдасться відшкодувати необхідну кількість вітамінів та мікроелементів, наприклад, заліза.

Ще одне правило, пийте воду. Бутильовану, негазовану. Перша склянка – вранці натщесерце, і за першу половину дня потрібно випити літр води (це 4 великі чашки).

Увечері полежати у ванні (краще, щоб грала якась музика, краще класична), у воді пахучою сливою чи вишнею або з піною для релаксації. І у вашій сумці місця стане більше, а таблеток менше.

- Advertisement -
- Advertisement -