Худнути чи не худнути: ось у чому питання

- Advertisement -

Кожна з нас знає, що хотіла б змінити.

Якщо ми хочемо схуднути, то ми худнемо, і дуже мало хто ставить собі питання, а чи варто це робити. І між іншим, дуже дарма! Адже це рішення може сильно змінити Ваше життя, вплинувши на нього докорінно – і не завжди на краще. Чому? Читайте далі …

Людина може майже все, ну якщо і не все, то багато так точно. Головне – дуже захотіти, повірити у себе, зуміти змусити себе виконати задумане. Ви вирішили схуднути, стати гарними та здоровими. Тож давайте зробимо це! Стаття присвячена дієті, яка дозволяє схуднути швидко.

Для початку давайте розберемося в тому, навіщо дійсно потрібно худнути, і чи зниження ваги дійсно необхідно.

Надмірна вага – початок багатьох хвороб

Сьогодні в розвинених країнах найпоширенішим аліментарним захворюванням стала підвищена вага. Прямий наслідок ожиріння – той чи інший ступінь порушення функцій всіх органів прокуратури та систем організму. Ожиріння сприяє ранньому прояву та швидкому прогресуванню супутніх захворювань: гіпертонічної хвороби, атеросклерозу, жовчнокам’яної хвороби, цукрового діабету тощо. При надмірній вазі важко здійснити хірургічні операції, сповільнюється загоєння ран і частіше зустрічаються післяопераційні ускладнення.

Як боротись?

Тим, хто має надмірну вагу, для збереження здоров’я необхідно нормалізувати його за допомогою дієт і/або фізичних навантажень. Людям з незначними відхиленнями у масі досить буває підвищити фізичну активність за тієї ж калорійності раціону. І, нарешті, є люди, яким здається, що вони товсті. Високі дівчата з широким тазом, навіть схуднувши до ступеня прозорості, не зможуть досягти обсягів 90-60-90 просто тому, що у здорової російської жінки і грудна клітка, таз більший і ширший, ніж у мініатюрних японок або француженок.

Все суто індивідуально

Всі люди мають індивідуальні особливості, тому одні можуть схуднути лише за умови регулярних фізичних занять, іншим потрібна якась особлива дієта, треті легко втрачають вагу навіть при невеликому зниженні калорійності звичайного раціону. А комусь для швидкої втрати ваги потрібні жорсткі дієти на кшталт нашої. Вибираючи дієту, потрібно завжди пам’ятати, що вона може вам не підійти. Не впадайте у відчай, не говоріть: «Це все марно, я така товста, я невдаха, схуднути не можу…» Заспокойтеся і подумайте, що сталося не так: можливо дієта вам не підходить, тоді замініть її, а краще, все-таки, Перш ніж скористатися жорсткою дієтою, проконсультуйтеся у нашого професіонала, лікаря-дієтолога.

А чи варто?

Важливо пам’ятати і про те, що надмірна вага може виникнути і внаслідок хвороби, тому потрібно спочатку вилікувати тіло, а потім позбавлятися зайвих кілограмів. Що толку вичерпувати воду з шлюпки, що протікає, якщо ви не закрили пробоїну? Особливу увагу хочу надати підліткам. Вони створюють струнку фігуру, ламаючи те, що створено природою, руйнуючи тонкий і складний баланс обміну речовин. Вони виснажують себе дієтами, голодуваннями, підбираючи різні види спорту без урахування стану здоров’я внутрішніх органів та м’язів, часто буквально калічать себе – лише через незнання. У цьому віці протипоказано голодування та будь-які незбалансовані за вмістом білка дієти, інакше можна назавжди втратити репродуктивну здатність. Взагалі, будь-яку дієту слід застосовувати, лише порадившись попередньо з дієтологом або своїм лікарем.

Будьте обережні, уважно поставтеся до свого тіла, і тоді ви позбавитеся зайвої ваги дуже швидко і надовго, на заздрість усім подругам. При цьому прислухайтеся до себе і свого тіла насамперед, щоб не завдати собі шкоди!

- Advertisement -
- Advertisement -