Худнемо після свят

- Advertisement -

Як радять психологи та тренери фітнес центрів, не варто після кількох днів численних застіль відразу ж вставати на ваги і, ридаючи, оголошувати повне голодування набраним кілограмам.

Не хвилюйтеся, вони підуть, і вже за пару-трійку тижнів навіть не згадайте про них. Але яких же правил будемо дотримуватись в ім’я душевного спокою та улюбленого – малорозмірного – гардеробу?

Перше, різко обмежте все жирне, солодке та алкоголь. Залиште в меню більше овочів і білкових страв, проявляйте активність тепер не за столом, а під час прогулянок. По-друге, настійно хочеться застерегти любителів зганяти калорії на тренуваннях відразу ж чи наступного дня після застілля, оскільки Ви ризикуєте перевантажити роботу серця та печінки. Потрібно зробити паузу в 1-2 дні, і тільки потім приступати до звичайного режиму тренувань.

А тепер подивимося на календар і зазначимо: до наступних свят – романтичного дня Святого Валентина та всіма улюбленого дня 8 Березня – є ще час не лише привести себе в порядок, а й підкачати “епіцентри” чоловічої уваги – груди та сідниці.

ОБ’ЄМНІ ПЕРШІ “90”

Давайте відразу розставимо всі крапки над “i”: збільшити розмір молочних залоз за допомогою вправ неможливо, в наших силах – підтягнути м’язи грудей, за рахунок чого вони будуть виглядати більш об’ємними, підтягнутими і привабливими. Основні вправи – різні жими та розведення на похилих лавах, не більше 15 повторень у підході. Вага потрібна така, щоб доводилося робити реальні зусилля, особливо під час останніх 3-4 повторів. Урізноманітнюйте свою програму, щоб м’язи не звикали: жими штанги на похилій лаві, розведення гантелі і т.д. Дійте акуратно, бажано, щоб Вас підстрахував професіонал.

Схожу програму можу рекомендувати і чоловікам. Усі види базових вправ на груди: жим лежачи (гантелі та штанга), жими на похилій та зворотно-похилій лаві. 6-12 повторів із “відмовними” повторами (коли на останніх підходах Вам повинні допомогти вичавити вагу).

І ще одна порада і для чоловіків, і для жінок: не варто захоплюватися тренажерами, вони необхідні для добивання м’язів після базових вправ. набагато ефективніше вільні ваги.

ПРУГІ ДРУГІ “90”

Для красивих і підтягнутих сідниць пропоную наступну програму:

1) Тренажер, на якому Ви махає ногами назад;

2) Глибокі випади (робоча нога на підставці, в руках гантелі);

3) Глибокі присідання із вагою;

4) Тисні ногами з високою постановкою стоп;

 

Усі вправи треба робити по 3 підходи, кожний підхід по 15 разів.

Для більшої ефективності займайтеся не менше двох разів на тиждень, роблячи перерви між тренуваннями для відновлення м’язів щонайменше доби.

Обидві програми розраховані на 2-3 місяці, після яких з’явиться результат, який порадує не тільки Вас, а й кохану людину. Але не забувайте: неодмінною складовою успіху є харчування, обмежте трохи себе, весна вже не за горами!

- Advertisement -
- Advertisement -