Скажи мені, що ти їси, і я скажу тобі, хто ти…

- Advertisement -

«Скажи мені, що ти їси, і я скажу, хто ти»…» – наше здоров’я (і навіть особистість) на 80% можуть визначатися тим, наскільки правильно ми харчуємось.

Однак потрібно визнати: для людей, що живуть у сучасному ритмі, збалансоване і правильне харчування – завдання дуже важкоздійсненне. Але якщо час від часу включати до свого раціону хоча б сім представлених нижче продуктів, наш організм буде менше втомлюватися, рідше хворіти, отже, ми краще почуватимемося. Отже, чудо-продукти – це…

…Коричневий рис
Цей продукт містить вуглеводи. Люди, які сидять на дієтах, має намір їх уникати, і дарма. Вони є дуже важливими для підтримки енергетичного рівня. Не забувайте і про інші продукти з цільного зерна: хліб і каші, які містять багато волокна. Це допоможе знизити рівень холестерину, зменшити ризик серцево-судинних захворювань, раку прямої кишки, каменів у жовчному міхурі, діабету та ожиріння. Ці продукти також є життєво важливими для здоров’я кишечника.

…Курячі яйця
Яйця є джерелом білка та лютеїну, який захищає очі від катаракти. Дослідження дають підстави вважати, що вони запобігають утворенню тромбів, знижуючи ризик інфаркту та інсульту. За даними недавнього дослідження, споживання 6 яєць на тиждень знижує ризик раку молочної залози на 44%. Сьогодні дієтологи кажуть, що 1-2 яйця на день не підвищує рівень холестерину, оскільки організм сам виробляє холестерин із насичених жирів, а не отримує його з багатими продуктами холестерину, до яких відносяться яйця.

…Молоко
Молоко містить такий необхідний для всіх елемент, як кальцій, необхідний для кісток. Особливо корисне знежирене коров’яче молоко. Пийте щодня дві склянки знежиреного молока або включіть у свій раціон знежирені йогурти та багаті на кальцій фрукти.

…Шпинат
Шпинат – джерело заліза, вітамінів C, A і K та антиоксидантів, які допомагають нам захиститися від інфаркту та інсульту. Шпинат захищає від раку прямої кишки, остеопорозу та артритів. Як і яйця, він багатий на лютеїн, корисний для очей.

…Банани
Ці жовті плоди у великій кількості містять калію, який необхідний тканин м’язів, у тому числі серцевої. Також банани допомагають знизити артеріальний тиск, є джерелом волокна, що запобігає серцево-судинним захворюванням, нейтралізують кислоту, так що корисні для лікування печії. Джерелами калію є також сочевиця, сардини та курага.

…Лососина
Вона багата жирами групи omega-3, що знижують рівень холестерину, що захищають від деяких видів раку і запобігають утворенню тромбів. Дослідження показують, що лососина полегшує депресивні стани та запобігає втраті пам’яті. Вона містить нікотинову кислоту, яка, за деякими даними, захищає від хвороб Альцгеймера.

Чорниця
Чорниця містить антиоксиданти, які допомагають запобігти катаракті, глаукому, розширенню вен, геморою, виразці шлунка, серцево-судинним захворюванням і раку. Чорниця допомагає зменшити порушення діяльності мозку після інсульту та пом’якшує запалення травного тракту, допомагаючи впоратися з розладами шлунка.

- Advertisement -
- Advertisement -