12 найчарівніших невеликих міст у штаті Мен

- Advertisement -

Починаючи з перших років європейського поселення, невеликі села Мен є історично цікавими та багатими на природну красу.

Зубчаста нерівна берегова лінія північно-східного штату Мен переповнена мальовничими та чарівними містами, які чекають на вивчення та захоплення.

Затоки та архіпелаги його берегової лінії приємно відкривати на човні, тоді як у внутрішній частині штату Мен є багато озер, які приваблюють туристів влітку. Кілька невеликих міст у штаті Мен розташовані біля воріт до його величезних північних лісів. Але яке з його гарних містечок найчарівніше? Давай подивимось.

12. Бутбей-Харбор

Починаючи з 17-го століття, Бутбей-Харбор бачив свою неабияку частку історії – від британської колоніальної до промислового періоду кінця 19-го століття, з його консервною фабрикою для омарів і рибальством. Розташований на розсипаному узбережжі округу Лінкольн, південний штат Мен, з населенням, яке лише трохи перевищує 2000 чоловік, Бутбей-Харбор є таким мальовничим приморським містом, яке ви можете собі уявити.

Влітку відвідувачі злітаються в гавань Бутбей, де катання на яхті навколо зубчастого узбережжя, острівців і затоків дозволяє весело, але спокійно провести час на морі. Це чарівне місто щороку в червні святкує свою морську спадщину вражаючим Днем Вінджаммера. В іншому місці Бутбей-Харбор може похвалитися прибережним ботанічним садом штату Мен із просто красивими територіями та садами, які можна досліджувати.

11. Рейнджлі

Це внутрішнє місто, неподалік від лінії штату між штатом Мен і Нью-Гемпшир , є дивом природи. Заснований на основі працьовитих лісопилок і сільськогосподарських угідь, туризм прибув до Ренджлі наприкінці 19 століття. Люди стікалися з молодих міст США, щоб відпочити в спокійному оточенні та порибалити в його вражаючих озерах.

Сьогодні це мало чим відрізняється; Рейнджлі є епіцентром регіону озер Ренджлі, куди туристи стікаються цілий рік для різних сезонних заходів. Найпопулярнішими є його озера з привабливістю, перед якою не можуть встояти любителі спортивної риболовлі. З безліччю магазинів і ресторанів, сам Ренджелі настільки ж зручний, як і чарівно сільський.

10. Монхеган

Tiny Monhegan — поселення, розташоване на острові поблизу округу Лінкольн. Монхеган насправді означає «острів, що знаходиться в морі» на алгонкінській мові, що вдало, оскільки острів знаходиться в 12 морських милях від материка. Починаючи як англійський рибальський табір ще до того, як Плімутська колонія була заснована в 1620 році, Монхеган пройшов через піратів, торгівлю, війни та рибальство, яке досі є його основною економікою.

Враховуючи його віддалене розташування, круті краєвиди на море з Монхегана та сам зубчастий зелений острів, ви, можливо, зможете зрозуміти, чому це справді чарівне місто стало процвітаючою колонією художників. Вже добре закріплені на початку 1900-х років, драматичні скелі та соснові ліси продовжують приваблювати художників донині.

9. Кастин

Прибережне місто Кастін в окрузі Хенкок розташоване на мисі в затоці Пенобскот, звідки відкривається прекрасний вид на низку бухт і бухт. Це невелике мальовниче містечко було столицею французької колонії Акадія з 1670 по 1674 рік – пізніше завойоване британцями в 1710 році. Довга історія та статус столиці цього міста створили багато будівель спадщини для відвідувачів.

Наприклад, маяк Dice Head, датований 1839 роком; гарна унітарська універсалістська церква, побудована в 1790 році; найстаріше поштове відділення США, яке досі діє (засновано в 1794 р.); гарна колекція будівель 1920-х років, які включають музей Вільсона; а потім — чарівні ряди ідеальних будинків-купе вздовж Мейн-стріт Кастіна.

8. Damariscotta

З хвилястою річкою Дамаріскотта на заході та спокійним озером Пемаквід на сході Дамаріскотта характеризується невимушеним способом життя на березі озера – особливо влітку, коли купання в озерах, катання на човнах по річці та риболовля стають популярними розвагами для мешканців, як а також багато туристів, які стікаються в це чарівне місто.

Дамаріскотта славиться своїми свіжими морепродуктами: у місцевих ресторанах подають устриці пемаквід і місцеві мідії. Місто стає ще більш чарівним завдяки безлічі мальовничих історичних будівель, зокрема Chapman-Hall House (найстаріший у місті, датований 1754 роком) і цегляний театр Лінкольна. Поруч також знаходиться Whaleback Shell Midden, якому понад 2000 років!

7. Бар-Харбор

На острові Маунт-Дезерт – найбільшому острові біля узбережжя округу Хенкок – розташоване невелике, але відоме містечко Бар-Харбор. Раніше це місце було популярною літньою колонією для багатих і могутніх, але в 1947 році пожежа знищила п’ять величних і історичних готелів, а також 76 розкішних резиденцій на так званому «ряді мільйонерів».

Проте Бар-Харбор залишається популярним і донині. Залишки його славетного минулого все ще існують. Наприклад, є Mira Monte Inn, приголомшливий вікторіанський «котедж», який перетворився на готель. Приємна прогулянка по вулиці Маунт-Дезерт в Бар-Харбор відкриває славне минуле, яке нагадує про пишність Позолоченого віку США з багатьма історичними та красивими будівлями.

6. Rockport

Рокпорт у прибережному окрузі Нокс з його маленькою гарною гавані та вражаючим вибором історичних будівель є майже неймовірним мальовничим місцем для відвідування. У місті навіть є власний історичний район Рокпорт, який демонструє житлові та комерційні будівлі минулих років. Як ви могли очікувати, це дуже чарівне місце, щоб прогулятися та відкрити минуле Рокпорта.

Ще більш відомою, ніж її архітектурна спадщина та приємні краєвиди на гавань, є колекція великої рогатої худоби Belted Galloway на 136-річній фермі Aldermere. Ця визначна пам’ятка є популярним туристичним місцем, де відвідувачам надається можливість оглянути ферму та познайомитися з ніжно названими «коровами Орео».

5. Йорк

Розташований в окрузі Йорк на березі затоки Мен є популярним курортним містом Йорк. Це історичне місто вперше було заселено європейцями в 1624 році і, як і багато прибережних міст уздовж берегової лінії штату Мен, має багато історичних місць. Наприклад, найстаріша частина тюрми Старого Йорка датується 1720 роком; потім є садиба 18-го століття Джона Седжлі – одна з найстаріших у штаті.

Але Йорк – це не лише історія; разом з гавані Йорка, Йорк-Біч і мисом Неддік він включає територію, відому під загальною назвою «Йорки». Тут відвідувачі можуть здійснити похід на гору Агаментікус, повеселитися на одному з чотирьох пляжів або пограти в гольф на одному з трьох полів.

4. Стонінгтон

Дерев’яні будинки височіли біля скляної води, колекція маленьких човнів качається біля пірсів, зелені дерева контрастують із зубчастими скелями – Стонінгтон виглядає так само чарівно, як у маленькому містечку в штаті Мен. Розташований на південному кінці острова Дір, біля узбережжя округу Хенкок, він просто випромінює чарівність.

Людей приваблює Стоунінгтон своєю мальовничою обстановкою, яка дає змогу кататися на човні в спокійній бухті, ходити в заповідник Крокетт-Ков-Вудс або досліджувати острови між тут і островом О-О. Проте, окрім туризму, Стоунінгтон є великим гравцем у галузі рибальства та омарів, лідируючи в штаті за фунт і долар улову та продажу.

3. Грінвілл

Місто Грінвілл, розташоване в окрузі Піскатакіс, є воротами в пустелю, яка відома на крайньому півночі штату Мен. Він розташований на південному березі найбільшого озера штату Мен, озера Мусхед.

Природно, що основна діяльність у цьому приозерному місті ведеться на водній основі. Відвідувачі можуть покататися на човні по спокійних водах озера Мусхед або порибалити. Крім того, відвідувачі можуть піднятися на вершину гори Кінео, щоб побачити чудовий вид на околиці. Але це стосується не тільки літа, весна – найкращий час для лосів, а зимові заходи включають катання на собачих упряжках, підлідну риболовлю та бігові лижі.

2. Камден

Камден, який себе називають «перлиною узбережжя штату Мен», — це невелике містечко в окрузі Нокс, яке дуже популярне серед мешканців північно-східних міст, які приїжджають влітку, щоб відпочити та відпочити в його справді чарівній та мальовничій обстановці. Як і в інших прибережних містах штату Мен, на Мейн-стріт є магазини, бутики, кафе та ресторани, розміщені в красивих дерев’яних історичних будівлях.

Навколо красивої цегляної публічної бібліотеки Камдена є чудовий парк, де відвідувачі можуть влаштувати пікнік і розслабитися, спостерігаючи за тим, як проходить світ. Для тих, хто хоче вирушити на природу, одноденні поїздки на сусідні острови розкривають химерну красу міста, якщо дивитися з затоки, а також красу цього строкатого узбережжя та його архіпелагів.

1. Kennebunkport

№ 1 з малих міст у штаті Мен

Місто Кеннебанкпорт , розташоване в окрузі Йорк, є популярним місцем для літа й очолює наш список найчарівніших невеликих міст у штаті Мен. Спершу заробивши статки на суднобудуванні, ця галузь незабаром поступилася місцем туризму, коли мешканці північного сходу дізналися, наскільки гарним насправді був цей шматочок узбережжя. Тут популярні прогулянки на човні та риболовля, як і пляжі.

У районі Док-сквер є багато сувенірних магазинів, галерей і ресторанів морепродуктів — усі вони розташовані в чарівних будівлях, які відчувають автентику в стилі Нової Англії. До складу Кеннебанкпорта входить крихітне село Cape Porpoise. Це поселення, до якого легко дістатися з міста, з його нечисленним житлом і самотнім маяком, відчуває себе віддаленим і спокійним.

 

- Advertisement -
- Advertisement -