Дієта “Жир рушив!”

- Advertisement -

Розмова про зайву вагу, яка якщо і здатна когось спокушати, то тільки канібалів.

Вчені вважають, що земна куля за останнє століття поділилася на дві частини. На одній половині помирають від ожиріння, на іншій – від голоду. Порятунок людства – золота середина. Якщо не хочемо долі динозаврів, давайте шукати її разом.

Коктейль із шампуню
Спостерігайте дітей, у яких цивілізація не вбила природні інстинкти. Вони тому й зчіплюють зуби, коли їм пхають у рот ложку, що на генетичному плані заперечують небезпечну та непотрібну їжу. Від багатьох сучасних продуктів не так користі, як шкоди. Наприклад, популярний і рекламований йогурт із фруктами складається виключно із штучних ароматизаторів. Купуючи товар, читайте етикетки. Там повна таблиця Менделєєва: так, Е-102 – небезпечний барвник. Зовні красиво, для внутрішнього вживання – однаково, що проковтнути тюбик з олійною фарбою. Е-211 – теж ароматизований консервант. Випити сік із ним рівнозначно, що наковтатися ароматизованого шампуню чи одеколону.

НОЖОМ І ВИЛКОЮ РОЄМ СЕБЕ…
Що зрозуміло. І ось чому. Людині важко сказати собі: годі! Справа в тому, що сигнал про насичення надходить у мозок лише через 15 хвилин. Стисніть кулак. Саме так виглядає ваш шлунок у ідеальному вигляді, якщо ви його, звичайно, ще не розтягнули своїм непомірним апетитом до розмірів гігантського кавуна. Їсти розміром з кулак достатньо, щоб погасити почуття голоду на 3-4 години. Але більшість із нас за 15 хвилин встигають пропустити через себе за раз їжі обсягом у кілька куркулів.
Майте витримку. Покладіть на тарілку відповідну кількість їжі. Повільно, без телевізора, газет та розмов прожуйте її… Зачекайте 15 хвилин. Будьте впевнені, що ви залишитеся задоволені собою та результатом. Це набагато краще, ніж виповзати з-за столу з почуттям пересичення та тяжкості. Дуже корисно завести щоденник харчування. Записуйте в нього, коли, що скільки з’їли, а головне, вважайте калорії.

ЗДОРОВИЙ ЇЖ – ДЕШЕВИЙ, ГРУБИЙ, СИРИЙ
Чим же харчуватися? А все геніальне, як завжди, просто. Це найневибагливіша, навіть груба і сира їжа. До речі, вона і коштує набагато дешевше за рафіновану і готову, консервовану. Шоколадки, кекси, торти, цукор замініть медом, сухофруктами. Хліб купуйте з висівками. Беріть натуральну квасолю, свіжі вітчизняні фрукти та овочі, свіжі яйця, м’ясо, сир, молоко без консервантів. Не зберігайте їжу понад 1 день. Їжте все свіже. Більше сирих овочів та фруктів. Хороші для здоров’я вітчизняні необроблені крупи та каші. Вони чудово насичують організм і містять мало калорій. У середньому людині потрібно споживати за добу не більше 2000-2500 калорій.

КОЛИ ВАГА ВЗЯТО
Якщо ви відчуваєте, що “вага взята!” і ви вирішили безповоротно худнути… необхідно перейти на 1000 калорій на день. За такої дієти ви не постраждаєте і щодня скидатимете від 500 г – до 1 кг. Результати не забаряться. Таку дієту чудово починати наприкінці весни – на початку літа, коли ми отримуємо більше енергії від сонця.
Що таке 1000 калорій? Склянка молока – 100 калорій. Яблуко – 50 калорій. Банан – 80 калорій. Шматок хліба з олією – 100 калорій. Чашка кави без цукру – 15 калорій, шматочок шоколадки – 300 калорій, келих вина – 200 калорій і т.д. щоб “спалити” їх. Знаючи калорійність продукту, свою активність та вагу, яку необхідно скинути, ви можете самі розрахувати свою дієту і вирішити, що краще з’їсти за цілий день: кілька часточок шоколаду (і залишитися голодним) або 3 кг овочів (і залишитися ситим та задоволеним).

ДІЄТА “ЖИР ПОЧИНУВСЯ”
Пропонуємо вам коронну дієту, якщо хочете, щоб, нарешті, “жир рушив”.

Щодня – по 1 літру знежиреного кефіру чи молока плюс по 400 г будь-яких сухофруктів, фруктів, овочів, риби, м’яса… Якщо твердо вирішили схуднути, не зривайтеся. Чітко йдіть до наміченої мети. Заведіть щоденник, куди записуйте все з’їдене та свої враження. Не забувайте, що рух – це життя. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Він має чудодійну властивість розщеплювати жири.

І ще: чим старша людина, тим менше їжі їй потрібно. Чим стрункіша людина, тим молодшою ​​і красивішою вона виглядає. На роботу або на навчання беріть із собою “перекусити” яблуко, банан, бутерброд із сиром… Стережіться голодним заходити до кафе, ресторану чи магазину…

Купуйте ваги. Зважуйтесь щоранку. Результати записуйте у щоденник.

Добре було б пройти курс у 10-20 сеансів загального масажу. Він відновлює обмін речовин. Якнайбільше ходите пішки, не користуйтеся ліфтами. Щодня робіть гімнастику на розтяжку, як це роблять брати наші менші – коти та кішки.

Для стимулу поставте на столі дві свої фотографії. Одну свою найулюбленішу, де ви в прекрасній спортивній формі, а іншу найнелюбнішу. Перш ніж щось з’їсти, обов’язково подивіться на ці фото і запитайте себе, а чи справді мені хочеться їсти, чи це тільки здається? Внутрішній голос обов’язково підкаже, де ваша золота середина. Найчастіше радьтеся з ним.

- Advertisement -
- Advertisement -