Здоров’я дарує танець живота

- Advertisement -

На цей раз ти твердо вирішила зайнятися фігурою.

Але як же не хочеться голодувати і до знемоги «працювати» у тренажерному залі. Тоді танцюй!

Ну в сенсі, займися белліденсом або в народі – танцем живота! Здивована? Згадай азіатський жіночий стандарт краси: тонка талія, пишні груди, округлі стегна. Звісно, ​​миттєвого результату ніхто не гарантує. Все залежатиме виключно від тебе. Але тонну гарного настрою, бадьорості та енергії обов’язково отримаєш! Про все по порядку.

Між нами дівчатами.

Історія східного танцю налічує понад 4000 років. Спочатку він зародився як храмовий танець і техніка допомоги. Професійні храмові танцівниці навчали майбутніх мам рухам та розтяжкам, які полегшували процес появи дитини на світ. Танець показував процес «від і до»: зачаття, виношування плода і, нарешті, народження.

Для більшості людей танець живота – дуже гарний та еротичний танець. Однак мало хто знає, що він ще допомагає у вирішенні багатьох специфічних жіночих проблем.

Наприклад, заняття танцем:

– сприятливо позначаються на кольорі обличчя;
– допомагають позбавитися болю в критичні дні, через які багатьом жінкам доводиться сидіти на таблетках;
– через місяць значно покращують стан хребта;
– через 2-3 місяці відчутно розвивають гнучкість суглобів;
– покращують координацію рухів, вестибулярний апарат, надають сприятливий вплив на зв’язки, серцево-судинну систему.Танці

Крім того, східний танець потребує рівного ритмічного дихання, що дозволяє легко виходити зі стресових ситуацій: ритмічне дихання впливає на центри насолоди. Відбувається викид ендорфінів – гормонів радості, які підвищують настрій. І головне, тривалі заняття танцем живота коригують фігуру краще за будь-якого тренажера.

Для майбутніх мам і не тільки…

Для тих жінок, які ще не мають дітей, танець живота – чудова підготовка до пологів, коли без сильного фізичного навантаження розвиваються глибокі м’язи черевного преса і малого тазу. Саме ці м’язи активно «працюють» під час пологів.

Отже, майбутнім мама корисно знати, що танець живота:

• вчить розслабляти глибокі м’язи (при пологах це вміння допомагає зменшити больовий спазм);

• тренує м’язи промежини (чим еластичніші ці м’язи, тим менша ймовірність розривів під час пологів);

• дає грамотне навантаження на м’язи ніг (якщо жінка проводить сутички та частину потуг вертикально, то на м’язи ніг лягає колосальне навантаження);

• чудово впливає на вени (хороша профілактика варикозного розширення вен, з якими стикається більшість вагітних жінок);

• тренує м’язи плечового пояса, що дозволяє зберегти форму грудей;

• зміцнює м’язи спини (коли малюк підростає і живіт збільшується, ці м’язи лягає основне навантаження).

І, що важливо, рухи танцю живота допомагають швидко відновити форму після народження малюка. Адже у танцюючої жінки шкіра більш пружна. Під час вагітності вона не розтягується до рубців, а після пологів швидше приходить у норму. А невід’ємний елемент танцю живота – тряска – виступає в ролі дорогого вібруючого масажера, що так часто рекламується по телевізору, який позбавить «апельсинової кірки», що раптом з’явилася після пологів.

ТанціУвага: за вагітності заняття танцем живота протипоказані. Хоч деякі лікарі й запевняють, що кілька місяців відвідувати тренування можна, але досвідчені фахівці кажуть однозначно: НІ!

Початківцям на замітку

Перед тим, як йти займатися, необхідно проконсультуватися з досвідченим лікарем. Природно, що не так багато фахівців, які б вникали в тонкощі цього танцю. Але ти сама мусиш розуміти, що не кожен викладач белліденса готовий взяти на себе відповідальність за твоє здоров’я. Якщо ти маєш проблеми зі здоров’ям, краще підстрахуватися.

А якщо ні, тоді кілька корисних рекомендацій для першого заняття:

а) не варто танцювати босоніж! Краще у шкарпетках чи чешках;
б) під час місячних краще не займатися або варто значно знизити навантаження;
в) намагайся всі вправи на заняттях виконувати з рівною спиною.

Якщо всі плюси та переваги виявилися переконливими, сміливо записуйся на танець живота. Погодься, ніщо так не заворожує чоловіка, як танець жінки. А якщо цей танець ніжний, красивий і дуже еротичний, то успіх просто забезпечений.

- Advertisement -
- Advertisement -