12 найкращих національних парків і пам’ятників у Колорадо

- Advertisement -

«Барвистий Колорадо», безумовно, виправдовує своє прізвисько, де є все: від пилових пустель і чудових піщаних дюн до сяючих червоних скелястих каньйонів і засніжених Скелястих гір.

Розташований на заході Сполучених Штатів, він має неймовірно різноманітні ландшафти для вивчення, з неймовірними пейзажами та природою, куди б ви не пішли.

На додаток до незліченних природних чудес, національні парки та пам’ятники Колорадо також зберігають вражаючі археологічні пам’ятки та захоплюючі пласти скам’янілостей. Від предків пуебло залишилося багато цікавих скелястих будинків, ків та церемоніальних місць; багато з них знаходяться в наймальовничіших місцях Америки.

Завдяки фантастичним походам, риболовлі та скелелазінню серед його могутніх гір і вздовж бурхливих річок, Колорадо є одним з найбільш корисних місць для відвідування в усіх Штатах.

12. Національна рекреаційна зона Куреканті

Серед Скелястих гір розташована захоплююча національна зона відпочинку Куреканті, яка розташована на заході Колорадо. Заснований у 1965 році, це популярне та мальовниче місце, де пропонуються чудові піші прогулянки, риболовля та катання на човнах.

Прекрасна зона відпочинку оточує три водосховища, які утворилися, коли колись дику і вільну річку Ганнісон перекрили дамбою в 60-х роках. Над їхніми мальовничими берегами височіють нерівні каньйони та величні гори, а вражаючий шпиль Куреканті Нідл є однією з видатних пам’яток.

На додаток до чудових ландшафтів, національна зона відпочинку Куреканті має різноманітні пристані для яхт, кемпінги та центри для відвідувачів. З кілометрами пішохідних стежок, що звиваються через пустелю, і численними водними видами спорту, які можна спробувати, це ідеальне місце для тихого відпочинку. Цей район особливо відомий своєю риболовлею лосося та форелі.

11. Державний парк Ріфл-Фоллз

Розташований у спокійному та відокремленому місці, державний парк Ріфл-Фоллз можна знайти на північному заході Колорадо, на березі Іст-Ріфл-Крік. Завдяки своїм казковим водоспадам і приголомшливим краєвидам, він давно популярний серед фотографів і любителів природи.

Головною визначною пам’яткою парку є приголомшливий водоспад висотою 21 метр, який лежить у його центрі серед пишної рослинності. Три каскади білої води, які занурюються через скелю, створюють захоплююче видовище. Зима – особливо чарівна пора для відвідування, оскільки вони часто замерзлі.

Поруч з ними є кілька маленьких печер, які можна оглянути відвідувачам, з яких відкривається чудовий вид з вершини водоспаду. Багато людей залишаються влаштувати пікнік на березі чарівного струмка або табір ночувати в гарному парку.

10. Національна пам’ятка «Каньони стародавніх»

Оскільки він може похвалитися вражаючим набором багатовікових поселень, споруд і святинь, національний пам’ятник «Каньйони стародавніх» є захоплюючим місцем для відвідування. Розташований на південному заході штату, вважається, що він є домом для найбільшої концентрації археологічних пам’яток у Штатах.

Примітно, що дивовижний пам’ятник має понад 6000 таких місць, які можна оглянути, з усім, від ківи та скелястих будинків до потових будиночків, кам’яних веж і священних джерел. Заховані серед посушливих меж його каньйонів, ці неймовірні культурні об’єкти датуються між 750 – 1300 роками нашої ери і в основному були побудовані предками пуебло.

Хоча і Лоурі Пуебло, і Піщаний Каньйон Пуебло дуже вражають, також варто відправитися в чудовий центр для відвідувачів і музей пам’ятника. Тут ви знайдете багато цікавих артефактів і експонатів про індіанські культури, їх історію та спадщину.

9. Національний пам’ятник Chimney Rock

Ще одним з найцікавіших археологічних місць Колорадо є національний монумент Chimney Rock, який розташований на південному заході штату в Національному лісі Сан-Хуан. Вражаюча пам’ятка Ancestral Puebloan, розташована на вершині видатної вершини, є цікавим місцем для вивчення та має сенсаційні краєвиди та приголомшливі краєвиди.

На вершині крутого хребта розташовані руїни понад двохсот стародавніх будинків і церемоніальних будівель, які, як вважають, були побудовані близько тисячі років тому. Однак у 1125 році Скеля Камін була покинута, і її жителі підпалили будівлі, коли вийшли.

Щоб краще зрозуміти культуру стародавніх пуебло, варто відправитися на екскурсію по цьому місці. Екскурсії проведуть вас навколо Великої Ківи та Великого будинку Пуебло та інших розкопок.

8. Національний пам’ятник викопних ліжок Флорісанта

Фантастичний національний монумент Florissant Fossil Beds, відомий своєю великою та вражаючою колекцією скам’янілостей еоценової епохи, лежить майже в центрі штату. Розташований трохи менше ніж за годину їзди на захід від Колорадо-Спрінгс , він має кілька приємних і мальовничих краєвидів, щоб ви могли прогулятися, а також чудовий центр для відвідувачів, щоб перевірити.

З моменту початку розкопок наприкінці 19 століття було виявлено приголомшливі 50 000 скам’янілостей добре збережених комах і рослин, що датуються приблизно 34 мільйонами років тому. У центрі гості можуть ознайомитися з невеликим зразком з них та дізнатися про історію багатого викопного ложа.

Окрім огляду колекції, є чарівна сільська місцевість, де можна прогулятися, де тут і там розсіяні феноменальні скам’янілі пні секвойї.

7. Державний парк «Каньйон Ельдорадо»

Каньйон Ельдорадо, один з найдоступніших і найпривабливіших державних парків Америки, знаходиться всього за декілька кроків від Денвера і Боулдера . Тут розташовано вражаючі скелі та пейзажі з пісковика. Це популярне місце для розваг на свіжому повітрі, тут є багато пішохідних стежок і маршрутів для скелелазіння.

Хоча він демонструє ряд видатних вершин і широких долин, державний парк названий на честь чарівного каньйону, який лежить у його центрі. Тут ви можете знайти чудові скелі золотистого кольору, на які можна дивитися, з понад тисячою маршрутів, по яких можна піднятися і спуститися вниз.

Крім того, ви можете насолоджуватися пікніком на березі мальовничого Південного Боулдер-Крік, ловити рибу в його водах або досліджувати приголомшливі стежки парку, які проходять через чудові ліси та дикі місцевості.

6. Національний пам’ятник динозавру

Хоча національний пам’ятник динозавру, можливо, розташований у найвіддаленішому та важкодоступному регіоні Колорадо, це добре подорож через його захоплюючі скам’янілості та барвисті каньйони. Розташований у північно-західному кутку штату, він зосереджений навколо злиття річок Грін і Ямпа і простягається через лінію штату до штату Юта.

Парк може похвалитися понад 800 палеонтологічними пам’ятками, а в його захоплюючій кар’єрній залі представлено 1500 кісток динозаврів. Окрім того, щоб побродити вздовж «Стіни кісток» і доторкнутися до скелета, ви можете дізнатися все про геологію, скам’янілості та динозаврів регіону через цікаві експонати та експонати.

Окрім того, щоб спостерігати за його давніми знахідками, відвідувачі можуть покататися на мальовничих прогулянках по його каньйонах або здійснити похід і розташуватися серед пустельних краєвидів із динозаврами.

5. Національний пам’ятник Колорадо

Один з найвеличніших пейзажів американського Заходу, сяючі червоні скелясті каньйони і масивні гори створюють приголомшливе видовище. Розташований недалеко від Гранд-Джанкшн на заході штату, він є однією з численних пам’яток Колорадо, які обов’язково потрібно відвідати, і пропонує безліч вишуканих заходів на свіжому повітрі.

Його вражаючі каньйони з пісковика та могутні моноліти, що формувались протягом мільйонів і мільйонів років, різко підносяться над посушливими й пустельними межами плато Колорадо. Окрім піших прогулянок, їзди на велосипеді та верхової їзди навколо його чудових ландшафтів, один із найкращих способів оглянути пам’ятник — подорожувати по звивисті й поворотній дорозі Rim Rock Drive.

Проїжджаючи мальовничим маршрутом, ви будете вражені приголомшливим розміром і масштабом національної пам’ятки, а також м’якими відтінками та вражаючими формами його сенсаційних силуетів з пісковика.

4. Національний парк Меса-Верде

Розташований у південно-західному кутку штату, Національний парк Меса-Верде відомий у всьому світі своїми вражаючими житлами на скелях предків Пуебло. Хоча це, безумовно, одне з найцікавіших і вражаючих археологічних місць в Америці, парк також захищає деякі епічні пейзажі та природу.

Вважається, що це місце було заселено між 600 і 1300 роками нашої ери народом предків пуебло, але потім це місце було таємничим чином покинуто, залишивши після себе чудово збережені житла, які ми бачимо сьогодні. Загалом у національному парку зберігається понад 5000 об’єктів, безсумнівною родзинкою якого є захоплюючий палац Скеля.

У той час як вивчення всіх скелястих будинків, об’єктів наскального мистецтва та його археологічного музею – це дивовижний досвід, мальовниче місцевість національного парку так само вражає. З крутими каньйонами, зеленими долинами та чудовими горами є багато чудових пішохідних прогулянок серед його неймовірної природи.

3. Чорний каньйон Національного парку Ганнісон

Одна з найбільш захоплюючих пам’яток штату, захоплюючий Чорний каньйон Національного парку Ганнісон, розташований на південний схід від Гранд-Джанкшн в західній частині Колорадо. Дуже темний, глибокий і драматичний, його зяюча прірва каньйону лежить у місці, де ростуть Скелясті гори зустрічаються з скелястим плато Колорадо.

Утворений протягом мільйонів років потоком річки Ганнісон, каньйон занурюється на глибину 685 метрів з відвесними скелями та скелястими шпилями, що височіють над його бурхливими водами. Дивитися на його запаморочливі глибини з міцного краю — це справді вражаючий досвід, з феноменальними фотографіями та краєвидами гігантської ущелини.

Прекрасний Чорний каньйон та його мальовничі околиці ідеально підходять для всіх видів активного відпочинку, особливо популярними є піші прогулянки, кемпінг та екскурсії на човні. Хоча в парку також можна зайнятися деякими епічними скелелазіннями та катанням на байдарках, пробувати маршрути та пороги каньйону мають лише досвідчені альпіністи та каякери.

2. Національний парк Великі піщані дюни

Приголомшливе видовище, розгалужене море піску, яке складає Національний парк Великі піщані дюни, є задоволенням для вивчення, з вражаючими краєвидами, куди б ви не поглянули. Його очолює засніжений хребет Сангре-де-Крісто, його можна знайти неподалік від Аламози в південному центрі штату.

Його сенсаційні піщані пейзажі сягають 230 метрів у висоту і, здається, простягаються назавжди. Оскільки навколо Медано-Крік відкриваються найчарівніші краєвиди, більшість людей ходять тут у походи та катаються на сэндборді, а вдалині видно зубчасті вершини. Це означає, що інші величні дюни парку залишаються чудово незайманими та недослідженими.

Хоча більшість людей приходять, щоб побачити його казкові дюни, створені вітром, цей дивовижний національний парк у Колорадо також містить ряд видатних вершин, альпійських озер і стародавніх соснових лісів.

1. Національний парк Скелястих гор

№ 1 з національних парків у Колорадо

У той час як незліченні каньйони, рівнини і пустелі Колорадо вражають своєю красою, один з його чудових ландшафтів буквально стоїть на голову вище інших – Національний парк Скелястих гор. Маючи понад шістдесят високих вершин висотою 3658 метрів, його величний пейзаж можна знайти в північному центрі штату, оточений численними національними лісами.

Домінуючи і визначаючи парк, дивовижний гірський хребет височіє над його околицями з блискучими альпійськими озерами, заповненими квітами луками та зеленими долинами, розкиданими тут і там. Оскільки він також є домом для багатьох дивовижних водоспадів, дикої природи та дикої природи, подорожувати навколо, з захоплюючою природою та казковими видами, куди б ви не були, справді приємно.

Окрім їзди по приголомшливій трасі Трейл-Рідж-роуд, яка проходить через Скелясті гори, відвідувачі також можуть відправитися в походи, порибалити та зайнятися скелелазінням, а також покататися на лижах та сноуборді, щоб насолоджуватися зимовими місяцями. Завдяки всій нерівності та віддаленості, парк також є чарівним і пам’ятним місцем для споглядання зірок з низкою затишних кемпінгів, які можна знайти серед пишних лісів і гір.

 

- Advertisement -
- Advertisement -