10 найкращих місць для відвідування в Колорадо

- Advertisement -

Розділене посередині величезними Скелястими горами і переповнене національними парками та дикими місцями, Колорадо є ідеальним місцем для подорожей для активного відпочинку в будь-який сезон.

Від катання на лижах і рафтингу до піших прогулянок, їзди на велосипеді та кемпінгу, активний відпочинок на свіжому повітрі – це спосіб життя в штаті Сентенніал.

Культура штату, яка любить веселощі, також приваблює відвідувачів, які шукають невимушений відпочинок. Зрештою, Колорадо виробляє більше пива, ніж будь-який інший штат, і є одним із двох штатів Союзу, які легалізували марихуану для рекреаційного використання.

Багаті на історичні та культурні пам’ятки, а також на природну красу, найкращі місця для відвідування в Колорадо можуть запропонувати кожному відвідувачеві щось особливе.

10. Брекенрідж

Розташований приблизно в 65 милях (105 км) на захід від Денвера, Брекенрідж є історичним шахтарським містом з невеликим населенням, яке збільшується в десять разів протягом лижного сезону. На чотирьох гірських вершинах, які утворюють південно-західний кордон Брекенріджа, є понад 2300 акрів, які можна кататися на лижах.

Щойно відкрита гондола в північній частині міста доставляє лижників на вершину піку 8 ​​висотою майже 13 000 футів (4 000 метрів), оригінальної лижної гори Брекенріджа. З більш ніж 250 будівлями, занесеними до Національного історичного реєстру, культурні пам’ятки міста золотої лихоманки також варті уваги.

9. Чорний каньйон Ганнісона

Розташований на південному заході Колорадо, національний парк Ганнісон найбільш відомий вузькою ущелиною під назвою Чорний каньйон. Глибина каньйону сягає 2700 футів (820 метрів), каньйон був вирізаний тисячолітньою ерозією річкою Ганнісон.

З мальовничих краєвидів уздовж 6-мильної (10 км) Саут-Рім-роуд відкривається вид на каньйон. Природна стежина Сідар-Пойнт біля Південного краю — це зручна пішохідна стежка, яка містить знаки про рослини в цьому районі. Звідси відкривається чудовий вид на розписну стіну висотою 2250 футів (7380), найвищу скелю в штаті.

8. Вейл

Місто Вейл було побудовано для розміщення гірськолижного курорту Вейл, який є найбільшим одногірним гірськолижним курортом країни. З 193 позначеними гірськолижними трасами, Вейл також є одним із найпопулярніших гірськолижних курортів країни.

Село в тірольському стилі майже так само добре відвідується влітку. Недалекі потоки та озера, заповнені рибою, роблять Вейл мрією рибалки, а можливостей для рафтингу є багато. Верхова їзда, катання на гірських велосипедах, гольф і піші прогулянки є іншими популярними видами активного відпочинку в теплу погоду.

7. Національний парк Великі піщані дюни

Розташований у південному Колорадо, національний парк Великі піщані дюни є вражаючим видовищем. Утворені вітрами, що дмуть з сусідніх гір Сангре-де-Крісто, купи піску піднімаються на понад 750 футів (230 метрів), що робить їх найвищими дюнами в Північній Америці.

Катання на піску, катання на лижах і санках на дюнах є найпопулярнішими видами діяльності парку, а поруч із головною парковкою є схили середнього розміру, на яких можна кататися. Більш тривалий похід на північ приносить любителів гострих відчуттів на 300-футовий (90-метровий) схил, який падає на затоку Медано.

6. Валун

Розташоване всього за кілька миль на північний захід від Денвера, Боулдер – це студентське місто, розташоване біля підніжжя Скелястих гір. Мешканці Боулдера найбільш відомі своїм здоровим способом життя, а в місті та його околицях багато активного відпочинку.

Боулдер-Крік проходить прямо через місто і обкладений пішохідними та велосипедними стежками. У пішохідному торговому центрі Pearl Street, що складається з чотирьох кварталів, виступають виконавці на свіжому повітрі в будь-яку погоду, окрім найнеприємніших.

Піднявшись на Бейзлайн-роуд на горах Флагстафф, відвідувачів нагороджує вражаючими краєвидами, а на вершині також є зони для пікніків і пішохідні стежки.

5. Осика

Завдяки своїй репутації, яка приваблює знаменитостей і заможних мандрівників, Аспен є одним із найвідоміших у світі гірськолижних курортів і одним з найкращих місць для відвідування в Колорадо. Є вагома причина для всієї ажіотажу.

Чотири курорти пропонують чудове катання на лижах будь-якого рівня, від пологих схилів гори Батермілк до недоглянутої місцевості на горі Аспен. У теплу погоду відвідувачі можуть порибалити форель з річки Ревучий Форк або скористатися маршрутними автобусами до найближчих 14 000 футів (4300 метрів) піків Maroon Bells, щоб насолодитися неквапливими походами навколо найбільш фотографованих гір Колорадо.

4. Колорадо-Спрінгс

Розташований біля підніжжя Пікс-Пік, Колорадо-Спрінгс приваблює відвідувачів, які приходять, щоб побачити краєвид з гори, який надихнув на написання пісні «America, the Beautiful». Деякі вирушають на вершину гори заввишки 14 115 футів (4302 метри), а інші їздять або насолоджуються їздою на гвинтовій залізниці Пайкс-Пік.

Ще однією популярною природною пам’яткою є Сад богів зі своїми скульптурними утвореннями з пісковику та балансуючими скелями . У цьому багатому культурою місті також є багато музеїв, які варто відвідати, зокрема Центр образотворчого мистецтва, музей піонерів та історичне місцевість Рок-Ледж, музей під відкритим небом, де костюмовані доценти зображують життя Колорадо-Спрінгс протягом його довгої історії.

3. Денвер

Денвер, названий «Місто мильної висоти», тому що знаходиться рівно на милю на висоті над рівнем моря, Денвер є столицею та найбільшим містом Колорадо. Розташований на схід від Скелястих гір, Денвер є популярним місцем для зимових видів спорту, яке відзначає свою історію шахтарства та ковбойства.

Місто також може похвалитися жвавою сценою мистецтва та культури з багатьма видатними музеями, такими як Денверський художній музей і Денверський комплекс виконавських мистецтв, один з найбільших центрів виконавського мистецтва в країні.

2. Меса-Верде

Розташований на південному заході Колорадо, Меса-Верде є домом для знаменитих скелястих житлів стародавнього народу анасазі. Це один з найбільш значущих археологічних заповідників індіанської культури в США. У 12 столітті анасазі почали будувати будинки в неглибоких печерах і під скельними нависами вздовж стін каньйону. Найвідомішим з них є Палац Кліфф.

Стародавні пуебло побудували його з цегли з піщанику та розчину з попелу, глини та води. Він охоплював 150 кімнат і 76 відкритих майданчиків. Зміни клімату та збільшення чисельності населення поставили громади під стрес, і до кінця 1270-х років популяція предків пуебло почала мігрувати до нинішніх Нью-Мексико та Арізони.

1. Національний парк Скелястих гор

№ 1 з найкращих місць для відвідування в Колорадо

Національний парк Скелястих гор, розташований на континентальному вододілі, охоплює одні з найкрасивіших гір у світі. У парку 77 гір з висотами від 7500 до понад 12000 футів (2200-3600 метрів).

Більшість із понад 3 мільйонів людей, які відвідують парк щороку, проводять принаймні одну ніч в одному з численних кемпінгів парку. Понад 350 миль пішохідних стежок пропонують відвідувачам можливість побачити дику природу парку, яка включає сотні лосів, великорогих овець та оленів. Існує також спеціально побудована мальовнича дорога Трейл-Рідж-роуд, найвища асфальтована дорога в будь-якому національному парку Сполучених Штатів.

- Advertisement -
- Advertisement -