Путівник по Колорадо

- Advertisement -

Найвідоміший штат Скелястих гір, який влучно називають «Колористе Колорадо», є домом для вражаючого набору ландшафтів, починаючи від пустель і рівнин до видатних вершин, плато, каньйонів і червоних скель.

Наскільки різноманітними є його чудові міста та містечка , як традиційно сільська держава з її прикордонною спадщиною та менталітетом також містить прогресивні коледжські спільноти та космополітичні анклави.

Розташований у західній частині Сполучених Штатів, Колорадо поділено майже навпіл міцними Скелястими горами, що пролягають посередині. У той час як на заході є ще більше гір, багато з яких височіють понад 14 000 футів у висоту, на сході є Високі рівнини та їх клапті з прерій і ферм.

Більшість населення штату Сентенніал живе на східному краю Скелястих гір в регіоні, відомому як «Фронт-хребет». Тут ви знайдете не тільки два найбільших міста – Денвер і Колорадо-Спрінгс – але й яскраві студентські міста Боулдер і Форт-Колінз ; обидва з них можуть похвалитися процвітаючим мистецтвом, культурою та нічним життям, а також чудовими розвагами на свіжому повітрі.

Столиця штату Денвер , відома як «Місто-висота», має безліч галерей і музеїв образотворчого мистецтва, а цей швидкозростаючий мегаполіс є важливим економічним і культурним центром. Колорадо-Спрінгс також варто відвідати через його ковбойські та піонерські історичні місця та близькість до мальовничого піку Пайкс-Пік і скельних утворень Garden of the Gods.

Завдяки своїй мальовничій пишності Колорадо приваблює безліч любителів активного відпочинку, пропонуючи неймовірні піші прогулянки, катання на гірських велосипедах та скелелазіння. Крім того, що зими в популярні курортні міста Аспен , Брекенрідж і Вейл стікаються як лижники, так і сноубордисти.

Не можна пропустити приголомшливі краєвиди національних парків Чорний каньйон Ганнісон і Великі піщані дюни, а Меса-Верде захищає одні з найбільш вражаючих руїн предків Пуебло в США. Якщо всього цього було недостатньо, у Колорадо також є кілька фантастичних виноградників і виноробень, які ви можете спробувати.

- Advertisement -
- Advertisement -