Власниці проблемної шкіри обличчя часто нехтують зволоженням, вважаючи, що таким чином позбутися жирного блиску.
Це небезпечна помилка: за нестачі вологи проблеми ускладнюються, плюс ускорюється процес старіння. Саме тому увлажняющий крем – необхідність для будь-якої шкіри.
Зміст
- Особливості проблемної шкіри обличчя
- Крем для проблемної шкіри
- Огляд косметики
- Особливості проблемної шкіри обличчя
Перш ніж зробити вибір на користь того чи іншого крему, що зволожує, треба визначитися з поняттями. Зазвичай проблемною називають жирну або комбіновану шкіру, для якої характерні:
Жирний блиск, прищі та чорні точки типові для себорейних зон – тобто тих ділянок, де багато сальних залоз (чоло, ніс, щоки, підборіддя).
Зазвичай шкіру вважають проблемною у таких випадках.
1 Сальні залози виробляють дуже багато шкірного сала.
2 Надлишок себуму накопичується у вивідних протоках сальних залоз, що сприяє розширенню пір.
3 Поєднуючись із відмерлими клітинами шкіри, себум часто закупорює протоки сальних залоз — звідси чорні крапки та комедони, які готові будь-якої миті запалитися.
4 Чорні крапки під впливом бактерій, які швидко розмножуються в такому середовищі, мають тенденцію запалюватися і перетворюватися на прищі.
Проблемна шкіра теж може бути зневодненою , тому дерматологи рекомендують не очищати її «до скрипу». В іншому випадку травмується гідроліпідна мантія, необхідна для утримання у шкірі вологи та для захисту від агресивного впливу навколишнього середовища.
Щоб відновити гідроліпідний бар’єр, після очищення шкіри необхідно зволожуючий засіб, бажано з легкою текстурою та некомедогенною формулою (без жирів та олій), збагаченою відновлювальними компонентами.
Крем для проблемної шкіри має містити кислоти, гідрофіксатори, антиоксиданти. Нижче – список ефективних інгредієнтів.
Функції
Вибирайте засоби з маркуванням «для проблемної шкіри», їх формули дозволять нормалізувати вироблення себуму, зменшити запалення, забезпечити зволоження.