12 способів спалювання жиру

- Advertisement -

Щоб підштовхнути обмін речовин, спробуйте 12 способів швидше спалювати жир.

1. Не забудьте поснідати. Увімкніть свій обмін речовин раніше за допомогою ранкового прийому їжі.

2. Навантажуйте м’язи на прогулянці. Для того щоб спалювати три додаткові калорії за хвилину, візьміть дві півкілограмові гантелі і качайте біцепси під час ходьби.

3. Заведіть собаку. Це дешевше, аніж наймати особистого тренера. Коли ваш Дружок захоче гуляти, з ним не посперечаєшся. Активна 15-хвилинна прогулянка спалює 60 кілокалорій.

4. Їжте частіше. Якщо ви їсте часто, але потроху, це не так сприяє повноті, як два-три рясні прийоми їжі, за умови, що ви ретельно дотримуватиметеся загальної денної норми споживання калорій. Додаткова перевага: це допоможе підтримувати постійний рівень енергії протягом дня.

5. Зменшіть споживання жирів. Переробляючи жир, ваш організм спалює менше калорій, ніж під час переробки вуглеводів.

6. Пліткуйте стоячи. Якщо ви розмовляєте по телефону стоячи, ви витрачаєте кілька додаткових калорій за хвилину.

7. Виходьте із-за столу. Шукайте способи підстьобнути свій обмін речовин протягом робочого дня. Сходіть у туалет на інший поверх. Прогуляйтеся в обід, замість їсти в офісі. Підійдіть до столу колеги, замість телефонувати.

8. Танцюйте. Рухи під музику – будь-яку музику, що змушує вас танцювати, – спалюють практично таку кількість калорій, як і більшість фізичних вправ.
12 способів спалювання жиру
9. Посадіть квіти. Якщо ви не вважаєте садівництво повноправним видом спорту, ще не пізно передумати. Всього за 40 хвилин копання, прополювання, розпушування та інших подібних дій ви спалите 200 кілокалорій.

10. Порвіть усі рецепти голодування. Організм реагує на загрозу значного браку калорій шляхом уповільнення обміну речовин для економії палива. Для того, щоб схуднути і при цьому підтримувати обмін речовин на постійному рівні, чоловікові слід уникати скорочення споживання калорій у середньому нижче 1600-2000 кілокалорій на день, а жінці – у середньому нижче 1200-1600 кілокалорій на день. Більш активним людям необхідно дотримуватись верхньої цифри.

11. Не розвалюйтесь у кріслі, а сидіть прямо. Ви зможете спалювати приблизно на п’ять відсотків більше калорій, якщо читатимете або дивитися телевізор сидячи прямо, а не напівлежачи.

12. У вас було п’ять хвилин вільного часу? Віджимайтеся від стільця. Встаньте за півметра від стійкого стільця і ​​покладіть руки на його спинку на ширині плечей. Повільно опускайте груди до рук, а потім віджимайте. (Не забудьте заздалегідь переконатися, що стілець з-під вас не вислизне.)

- Advertisement -
- Advertisement -