Рецепти краси

- Advertisement -

Яку жінку, на думку сучасних представниць прекрасної статі, можна назвати гарною?

Так, ми говоритимемо про риси обличчя, волосся, чисту шкіру і, звичайно ж, про фігуру. І не просто про фігуру, а про струнку фігуру. Саме стрункість сьогодні є одним із показників краси та привабливості жінки, причому одним із найважливіших.

Тим часом, що ми бачимо? Статистика зазначає – кількість повних людей зростає. Одночасно зростає кількість охочих відвідувати фітнес-центри, щоб скинути зайву вагу. Однак, чому так мало людей є постійними відвідувачами спортивних залів? Чому дівчата змінюють спорт на рецепти дієт для схуднення? Задавши це питання на форумах, ми отримали дуже просту відповідь – заняття у спортивному залі не дають тих результатів, на які розраховують жінки. Чому? На жаль, поряд із незнаннями основ роботи у тренажерному залі слід зазначити і некомпетентність тренерського складу, який не зміг вказати відвідувачі правильний напрямок занять. Сьогодні ми намагатимемося компенсувати ці прогалини у знаннях і розповімо, на що слід звертати увагу дівчатам із різними фігурами.

Отже, дівчатам із фігурою, де вузькі плечі та широкий таз, не слід займатися аеробікою, танцями, виправити фігуру вони не зможуть. А займатись треба з тренажерами з упором на стегна. Там великі м’язи, і поки ви наводите їх у форму, зможете надати красу литок і сідниць. А щоб не здаватися стрункою зверху і повною знизу, працюйте над плечовим поясом, щоб плечі стали ширшими, таким чином фігура виглядатиме пропорційніше. А надати акцент фігурі має талія – ​​саме на неї спрямовуємо всі зусилля, щоб вона була максимально тонкою.

Навпаки, фігурі з широкими плечима і вузькими стегнами худнути не рекомендується в принципі – широкий верх стає ще помітнішим і ще більше псує фігуру. Добре, що такий тип статури зустрічається досить рідко. Якщо ж ви потрапили в цей нечисленний список, не впадайте у відчай, навпаки, розвивайте низ – вам потрібні бігова доріжка або велосипедний тренажер, а на вулиці чудово підійдуть лижі. Однак пам’ятайте – розвинути ноги важко, тому напруженість тренування має бути дуже високою, йти по доріжці або повільно крутити педалі, значить, відкласти ефект гармонійної фігури на невизначений термін. І, звичайно, харчування – якщо “вузькі” плечі повинні орієнтуватися на дієтичні рецепти салатів, “широким плечам” рекомендований білок, найкраще риба та морепродукти.

А які вправи віддати перевагу жінці з фігурою прямокутника? Фахівці рахують. Що це найважчий випадок для побудови красивої фігури, тому що зробити тонку талію такій фігурі дуже проблематично, мало того, саме такий тип фігури більше за інших схильний до повноти. Тому відповідь, над чим працювати, шукати не потрібно – живіт, прес, талія.

В чому проблеми? В тому, що зона преса важко піддається коректуванню і дуже легко втрачає форму, як тільки ви вирішили на якийсь час розслабитися. Потрібні дуже інтенсивні та щоденні заняття на прес – не обов’язково у фітнес-центрі чи тренажерному залі, прес чудово тренується і вдома. Лягли на підлогу, верхню половину ніг до коліна поклали на диван і піднімайте свій тулуб, чудову вправу для преса. Або східні танці, причому не те тремтіння тілом, де імітують танець, а справжні, де сім потів сходить і де, дивлячись у дзеркало на себе і порівнюючи з інструктором, почуваєшся коровою. І також займатися танцями вдома, щоб на тиждень було 4-5 повноцінних занять, і це, крім преса.

І дієти – без цього фігурі «прямокутник» не обійтися, причому дієти досить жорсткі та маловуглеводні, підійде відома кремлівська дієта та інші білкові варіанти.

Найбільше інших пощастило фігурі, званої пісочний годинник, яка вважається справедливо найкрасивішою, коли чітка талія проти виражених плечі і стегон. Для такої фігури танець набагато кращий за тренажерний зал і тяжкості, і якщо вам пощастило отримати від природи настільки правильні форми – танцуйте, підтримуйте їх, тому що в’ялі м’язи при будь-якій фігурі навряд чи виглядають красиво і сексуально.

- Advertisement -
- Advertisement -