Ідеальне тіло можна побудувати самій – за допомогою дієти та вимотливих вправ.
А апаратні методи корекції фігури допоможуть отримати заповітні форми легко.
Улюблений натякнув, що непогано провести відпустку разом. Цілих два тижні тільки ви, він, ваше кохання, синє море і білий пісок! Саме час тріумфувати і плескати в долоні! Та не тут було… Ну, як можна йому здатися при світлі дня в купальнику? Куди ховати ці ось прапорщицькі «галіфе» на стегнах і в’ялий живіт, що випирає, та й жирові нарости на талії? Та не треба їх ховати! Потрібно їх позбуватися.
«Начебто я не повна, але в деяких місцях мене досить багато. І навіть якщо худну, то живіт і стегна, як і раніше, залишаються вгодованими. Чому це відбувається?
– На жаль, наше тіло, навіть позбавившись зайвої ваги, не завжди виглядає гармонійно. Виною тому – горезвісні проблемні зони, які одужують швидко, а ось худнуть, навпаки, важко. У жінок це найчастіше саме стегна і живіт, іноді спина, де можуть збиратися негарні складки жиру і, нарешті, запливли боки, під якими ховається наша насправді осина талія.
Справа в тому, що жирові клітини проблемних зон рясніють альфа-2-рецепторами, що вловлюють надлишки жиру з крові. Водночас, їм не вистачає бета-рецепторів, при стимуляції яких жир може розщеплюватися. І як тут не мучи себе фітнесом і дієтами, схудне все, крім впертих проблемних зон. Особливо важко виточити ідеальну фігуру власними зусиллями, якщо є проблеми з венозною та лімфатичною системою. Тому обмін речовин загальмовується, а токсини і надлишкова рідина накопичуються в тканинах. На жаль, для багатьох з нас порушений лімфовідтікання – швидше правило, ніж виняток. Причини цього відомі: нераціональне харчування, стреси, гіподинамія.
Проблемні зони зустрічаються не лише у товстушок, і навіть навпаки – зазвичай зовсім не у них. У тих, хто відчуває великий префіцит ваги, як правило, окремі ділянки тіла на загальному фоні не виділяються – жир рівномірно огортає все тіло. А ось для жінок нормальної статури така неприємність – не рідкість. Особливо після пологів.
«Дуже хочеться зробити фігуру ідеальною, як у молодості, але поки що досягти точених ліній не вдається, хоча я намагаюся дотримуватися дієти і 3 рази на тиждень ходжу на фітнес. Вдаватися до хірургічної ліпосакції не хочеться. Чи є альтернативний метод?
– Оптимальний вихід у такому разі – локальне видалення жиру за допомогою ультразвукового апарату Ultrashape Contour 1. Ця процедура абсолютно безкровна, безболісна і безпечна, але не менш ефективна – адже за один сеанс йде до 4 см від обсягу проблемних зон. Вплив ультразвуку вибірковий – він впливає лише на жирову тканину, залишаючи недоторканими судини, шкіру, сусідні органи. Суть процедури в тому, що ультразвукові фокусовані хвилі руйнують мембрани жирових клітин, після чого жир виводиться з організму природним шляхом через печінку.
Виглядає це так: на тілі пацієнта медичним скотчем виділяється проблемна зона (тоді як решта тіла дбайливо покриває велика м’яка серветка). Обробивши цю ділянку спеціальним гелем, лікар включає монотонно гуде апарат і наводить його круглу насадку на певні точки. Хоча сеанси проводять лише досвідчені лікарі, але розумний апарат і сам додатково страхує пацієнта. Установка з точністю до мікрона прораховує зони впливу, щоб спрямована хвиля, що «розстрілює» жирові клітини, не потрапляла в ту саму мету двічі. Якщо навести апарат на оброблену точку, він просто не включиться. Це береже пацієнта від так званого ефекту «пральної дошки», який нерідко проявляється після хірургічної ліпосакції через те, що жир був нерівномірно видалений.
Крім хорошого косметичного результату та відсутності болю та ризиків, пов’язаних з операцією, ультразвукова ліпосакція має й інші переваги перед хірургічним методом. Наприклад, після ультразвуку не потрібно носити спеціальну компресійну білизну або якось обмежувати своє звичне життя. Хочеш піти в басейн – будь ласка, надіти відверте міні або оголити животик – немає проблем. Ніяких видимих слідів і особливо синців і шрамів не залишається.