Легкість для жіночих ніжок

- Advertisement -

Правило, перевірене часом – як почуваєшся, так виглядаєш.

Для нас, жінок, мати бездоганний вигляд і подобатися насамперед собі, справа особливої ​​уваги. Ми стежимо за своїми формами та вагою, застосовуючи різні дієти та комплекси фізичних вправ. У нас є набір улюблених, вдалих, ефектних речей та взуття у шафі. Це наша зброя для досягнення досконалого вигляду та гарного настрою.

Наші ніжки виглядають привабливо на високих підборах, і ми поспішаємо показати їх у всій красі, одягаючи улюблену спідницю. І ніщо не здатне нас зупинити, навіть гарантована втома та набряклість ніг за кілька годин. Так, для 70% жінок це нормальне явище – свідомо сприймати належне «побічні» ефекти бажаного виду.

А чи варто? І чи усвідомлюємо, що це перші ознаки такої поширеної хвороби, як варикоз?

Лікнеп
Варикоз – хвороба, мабуть, настільки ж поширена та відома у світі, як і звичайна застуда. Кожен знає про сині павутинки на ногах, але далеко не всі усвідомлюють дійсну симптоматику та наслідки цієї, здавалося б, «естетичної» хвороби. Провісниками варикозу є, насправді знайомі всім нам, втома та біль у ногах, набряклість. Як правило, ми відчуваємо тяжкість ніг під кінець звичайного робочого дня, який провели на високих підборах. Надалі з’являються візуальні прояви варикозу, які свідчать про порушення циркуляції крові.Легкість для жіночих ніжок – фото №1

За спостереженнями вчених проблема варикозу зачіпає все молодший прошарок жінок і сьогодні актуальна вже у віці до 30 років.

Варикоз вважається суто жіночою хворобою . Це викликано низкою причин – тривале перебування на ногах, зайва вага, неналежне харчування, високі підбори, шкідливі звички, зміни гормонального фону, вагітність, низька рухливість тощо. Але корінь проблеми варикозу лежить у закладеній природою слабкої захищеності та низької стійкості жінки перед навантаженнями на вени.

Як запобігти
Не потрібно чекати на прояви симптомів варикозу. Потрібно запобігати небажаній хворобі, виконуючи кілька простих речей, які лежать в основі здорового способу життя:

Як боротися
Коли симптоми варикозу вже стали частиною вашого життя, не варто засмучуватись – треба Легкість для жіночих ніжок – фото №2діяти. Насамперед, потрібно не полінуватися і звернутися за консультацією до лікаря, судинного хірурга чи флеболога. Лікар розповість про всі можливі сучасні методи лікування та профілактики. Але це в ідеалі, ми ж, як правило, знаходимо масу причин, які заважають записатися на консультацію і, бажаючи якнайшвидше позбутися неприємних симптомів, вирушаємо в найближчу аптеку.

Сучасна різноманітність засобів від варикозу вражає. Аптеки переповнені десятками тюбиків із гелями та мазями. Так зрозуміло – помазав і має допомогти. На жаль, такі засоби діють місцево на шкірі .і незначно впливають на корінь проблеми – стан вен. Найбільш дієвими ліками є ті, які проникають у кров і діють комплексно на судинну систему, добираючись до вен, що глибоко розташовані від поверхні шкіри.

 

- Advertisement -
- Advertisement -