Крем для нормальної шкіри

- Advertisement -

Щасливі володарі нормальної шкіри не повинні забувати, що навіть їй, яка не має особливих проблем, потрібний підтримуючий догляд.

З’ясуємо, що необхідно робити, щоб стан шкіри завжди залишався у межах норми.

Зміст

  • Характеристики нормальної шкіри обличчя
  • Як вибрати крем
  • Види кремів для нормальної шкіри

Характеристики нормальної шкіри обличчя

Згідно зі статистикою, лише 10% росіянок оцінюють тип своєї шкіри як нормальний. Розглянемо шкіру з пристрастю і з’ясуємо, що вважається нормою:

Дізнаєтесь свою шкіру? Вітаємо, ви серед рідкісних щасливчиків, у яких від природи все гаразд з водно-ліпідним балансом.

Крем для нормальної шкіри

Оскільки нормальна шкіра не має проблем у зв’язку з підвищеною сальністю або надмірною сухістю, добре переносить холод і спеку, їй потрібні базові засоби догляду. Не думайте, що вони обмежуються лише якісним зволоженням.

Навіть благополучна у всіх відношеннях шкіра схильна до впливу зовнішніх негативних факторів, особливо в міському середовищі, яке відрізняється підвищеною токсичністю: зміг, пил, вихлопні гази послаблюють захисні властивості епідермісу.

Додайте до цього вплив ультрафіолету, який провокує фотостаріння , – і стане ясно, що нормальній шкірі потрібен ретельний, хоча і не настільки специфічний догляд, як, скажімо, жирної або сухої шкіри.

Денний крем

Функція денних кремів – захист від впливу ззовні. Щоб нормальна, від природи здорова шкіра могла тримати удар протягом дня, її власникам варто пам’ятати про три базові правила догляду.

  • Зволоження. Без нього інші дії, створені задля благополуччя шкіри, марні. Так що у складі косметики шукайте гідрофіксатори:
  • Захист від вільних радикалів Ці вкрай войовничі молекули утворюються внаслідок процесів окислення і прагнуть пошкодити клітини шкіри.
  • Врятують положення формули на основі антиоксидантів:

Нічний крем

Ніч – час, відведений природою для відновлення та оновлення шкіри після денних праць. Ідеальний склад нічного крему для нормальної шкіри повинен включати:

1
зволожуючі компоненти, тому що вночі шкіра має відновлюватися;

2
антикосиданти для боротьби з окислювальними стресами (екстракти троянди, гамамелісу);

3
дренажні інгредієнти, щоб запобігти набряклості (кофеїн).

Види кремів для нормальної шкіри

Нормальна шкіра стійкіша до впливу погодних умов та перепадів температур, але й вона не застрахована від сезонних проблем:

Обходитися одним кремом цілий рік навряд чи вдасться.

Зволожуючий

Завдання цього базового засобу – підтримати оптимальний рівень зволоженості тканин. Нормальної шкіри підійдуть легкі нежирні текстури: з ліпідами у неї все гаразд, а ось вологи не вистачає. Як, зрештою, завжди і всім.

Поживний

Крем з оліями та ліпідами може стати в нагоді для зимового догляду, щоб захиститися вдень або відновитися вночі після морозу та пекучого вітру. Хоча зайвого харчування нормальна шкіра не потребує.

Матуючий

Так, нормальна шкіра не страждає від жирного блиску, але спека і підвищена вологість можуть змусити заблищати Т-зону. У цьому випадку можна локально скористатися кремом для комбінованої шкіри , щоб запобігти небажаному сяйві.

Тональний

Тут обмежень немає, єдине, що треба врахувати: мінеральна косметика іноді має підсушуючу дію.

- Advertisement -
- Advertisement -