Як харчуватися за добою

- Advertisement -

Сніданок повинен бути багатий на білкову їжу, це дає хороший старт на весь день.

6 – 9 годин. Сніданок потрібно з’їдати обов’язково, це найважливіший прийом їжі протягом дня. Його не можна пропускати. Сніданок повинен бути багатий на білкову їжу, це дає хороший старт на весь день. У меню можна увімкнути яйця, курку, йогурт тощо. Якщо вам хочеться на сніданок солодкого, спробуйте з’їсти трохи свіжих фруктів або вівсяну кашу без цукру та олії, звичайно.

10:30 ранку. Якщо ви відчуваєте голод у цей час, з’їжте щось, що не містить багато вуглеводів, наприклад маленький йогурт. Якщо ви не відчуваєте голоду, пропустіть цей прийом їжі.

12 – 14 годин. З’їжте обід, який повинен складатися з білкової пиші: птахи, риби та вуглеводні, у формі овочевого салату. Можна додати трохи корисних жирів у вигляді горіхів та оливкової олії.

16:30. Підкріпіться вуглеводами: тушкованими, свіжими овочами, свіжими фруктами: яблуком, бананом; сухофруктами

17 – 20 годин. З’їжте вечерю, яка повинна складатися з вареної білкової їжі та овочевого салату і практично не повинна містити жиру. Звичайно, найкраще з’їсти вечерю до 18.00. Але як це реально, якщо ви працюєте? Більше того, якщо ви лягаєте спати не о 9 годині, а пізніше, то вам до 20.00 знову захочеться перекусити.

21:00 вечора – 6:00 ранку. Цей час називають червоною зоною. Якщо вам хочеться їсти в цей період часу, це не має відношення до реального голоду, вас тягне поїсти з якихось емоційних причин. Спробуйте визначити за якими. Якщо ви поки що нічого не можете з собою зробити, то можна випити чайну ложку оливкової олії або олії волоського горіха або будь-якої іншої олії холодного віджиму. Це зупинить голод.

Які звички харчування у вас повинні бути в залежності від вашої комплекції. Якщо ваша фігура нагадує «яблуко», «грушу», або «кульку», а ви намагаєтеся скинути вагу, то вам не можна їсти з 21:00 до 6:00 ранку. Більше того, спробуйте вживати в їжу якнайменше вуглеводів і практично виключіть жири.

Якщо ваша фігура нагадує «палку» і ви намагаєтесь погладшати, то вам можна їсти навіть з 21:00 до 6:00 ранку. Ви обов’язково повинні з’їдати щільний сніданок, обід та вечерю, а також перекушувати між їдою.

- Advertisement -
- Advertisement -